Paylaş

Televizyonda internetten indirdiğim film gözükmüyor. Tv de indirdiğiniz film çıkmıyorsa hangi format üzerinden işlem yapılacağı ve nedenleri hakkında bilgilendireceğiz.

Normal şartlarda televizyonlarda yayınlanmayan bir çok filmi internet üzerinde indirip izleyebilmek mümkündür. İzlenecek filmleri bilgisayarınızdan, tabletten ya da telefon üzerinden izleyebiliyorsunuz. Ancak bu filmleri daha kaliteli bir yayın ile televizyon karşısında izlemek isteyenlerin sayısı da bir o kadar fazladır. İnternet üzerinden indirilen bir filmin tv karşısında izlemek ayrı bir ortam oluşturmaktadır. Bundan yararlanmak isteyenler arasındayken filmi indirdikten sonra tv de bulamıyorsanız onunla alakalı ayarları sunacağız. Bilgisayarda çıkıyorken televizyonda görünmüyorsa televizyonun uzantısının filmin desteklememesiyle alakalı bir problem yaşıyor olabilirsiniz. Ondan dolayı filmin formatının değişikliğine gidilmesi gerekiyor. Televizyonunuzun hangi format üzerinde filmin desteklediğini bulabilmek ve filmin tv de izlenir hale getirilebilmesi adına bir kaç ayar sağlayacağız.

Televizyonda internetten indirdiğim film gözükmüyor

İnternet üzerinden indirilen bir filmi tv de izleme, tv de indirilen film çıkmıyor, televizyonda filmi bulamıyorum, indirilen videoyu tv de göremiyorum,indirdiğim film tv de yok. Çok izlemek istediğiniz bir filmi internette bulup indirdikten sonra televizyon karşısında rahatça izlemek istemeniz hakkınızdır. Eviniz de var olan tv indirilen filmin formatını desteklemiyorsa formatta değişikliğe gidilmesi gerekiyor.

Tv de indirilen film nerede

Aileniz ile bir korku, macera ya da komik filmi izlemek için internet üzerinden indirip daha sonrasında tv karşısına geçtikten sonra tv de filmin bulunamaması sonrasında o gün moral bozukluğuna uğrayabilirsiniz. Moralinizin düzelebilmesi yönünde belirtilen aşamalar işinize yarayacaktır.

Televizyonda internetten indirdiğim film gözükmüyor, tv de film görünmüyor, indirdiğim film tv de yok, tv desteklenen format, tv de indirilen film nerede, tv de filmi bulamıyorum

  • Öncelikle AVI, MP4 gibi formatlara çevirmeniz halinde televizyonunuz bu bilgilendirmeyi görecektir.
  • Eğer bu formata çevirdikten sonra hala daha sorun yaşanmaya devam ediyorsanız Mkvmerge uygulamasının kullanılması işinizi görecektir.
  • İndirilen filmin dosyasını Mkvmerge dosyasının içerisine attıktan sonra çoklama işlemini ele alarak filmi televizyonunuz da izlemeye başlayabilirsiniz.
  • Diyelim ki Televizyonda internetten indirdiğim film gözükmüyor sorunu için yaşanan bu durumu siz bizim verdiğimiz bilgilerin dışında çözüm buldunuz.
  • Bu durumda diğer ziyaretçilerimizin de yararlanabilmesi için yoruma bu durumu ekleyebilirsiniz.
  • Ama belirtilen aşamalar sonrasında sorun giderilecektir.

Televizyonda internetten indirdiğim film gözükmüyor, tv de film görünmüyor, indirdiğim film tv de yok, tv desteklenen format, tv de indirilen film nerede, tv de filmi bulamıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here