Paylaş

Kıymetli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Telegram sorun bildirme mail adresi ve telefon numarası ile ilgili girdiğiniz araştırmalara yanıt vereceğiz.

Telegram uygulaması hakkında pek fazla bilgiye sahip olmadan uygulamayı indirip kullanmaya başladıysanız eğer karşılaştığınız sorunlar sonrasında hemen bir iletişim kanalı arayışına girmiş olabilirsiniz. Bizde sizlere bu yazımızda Telegram sorun bildirme mail adresi ve telefon numarası var mı? Yok mu? Konusunda bilgilendireceğiz.

Platformun mesajlaşma üzerine kurulu olduğunu ve Whatsapp’a rakip bir uygulama olduğunu söylemek mümkündür. Sesli ve görüntülü mesaj uygulaması olan bu programı indirmeniz ise ücretsizdir. Play store ya da Apple store üzerinden telefonlarınıza indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Telegram sorun bildirme mail adresi ve telefon numarası

Telegram sorun bildirme

Telegram sorun bildirme işlemleri konusunda araştırma yapan bir çok kullanıcı bulunmaktadır. Kimi görüntülü arama yaptığı sırada kimisi de sesli mesaj gönderimlerinde aldıkları hatalar sonucunda problemin giderilmesini istemektedir. Tabi sorununuzu kendiniz gideremediğiniz durumlarda uygulamanın yetkili servisinin olup olmadığının araştırması içerisine giriyorsunuz. Bu da gayet normal bir durumdur.

Ancak Telegram ve buna benzer tüm uygulamaların iletişimine geçebileceğiniz bir kanalı ne yazık ki bulunmamaktadır. İşlemler için form üzerinden ilerleme yapmanız gerekiyor. Ancak form sıradan bir form ve doğru bir şekilde doldurulmadığında yine iletişiminiz başarısız sonuçlanacaktır.

Dolayısıyla telegram yetkilileriyle iletişime geçebileceğiniz en doğru formun hangisi olduğunu gözden geçirmiş bulunmaktayız. Telegram yetkilileriyle iletişime geçebilmeniz için https://telegram.org/support adresinden ilerleme yapabilirsiniz. Bu alana tıklamanız halinde direk karşınıza sorun bildirme ekranı gelecektir.

Gelecek olan bu ekran üzerinden ilgili sorununuzu bildirmenizle birlikte ayarlarınızı tamamlamış olacaksınız. Mesajlaşmanıza bir kısıtlama geldi ise, görüntülü aramada hata almaya başladıysanız ya da sizde ekli olmayanlarla mesajlaşamıyorsanız bu linke tıklayıp iletişiminizi sağlayabilirsiniz.

Telegram telefon numarası

Telegram sorun bildirme mail adresi ve telefon numarası

Telegram telefon numarası için bahsettiğimiz ayarları kaleme almanız yeterliliğini koruyacaktır. Bu ayarları bahsettiğimiz şekilde sağlayıp gönder diyebilirsiniz. İletişim mail adresinize girmiş olduğunuz maile geri dönüş sağlanacaktır. Yapılan bu geri dönüş ile birlikte sorununuzu gidermiş olacaksınız.

En doğru formun bu olduğu bilmeniz de yarar bulunmaktadır. Farklı iletişim numaralarına dikkat etmemenizi öneririz. Çünkü böyle bir iletişim kanalı bulunmuyor. Telegram hakkında bir problem ya da hata ile karşılaşıyorsanız bunu bizlere yorumdan bildirebilirsiniz. Umarım sizin için faydalı bir yazı olmuştur. İyi gezintiler dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here