Kıymetli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Telegram profil resmim yok ve görünürlük ayarları konusunda sizi bilgilendireceğiz.

Popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp’ın gizlilik sözleşmesiyle birlikte getirmiş olduğu yenilik sonrasında çoğu kullanıcı farklı platformların arayışına girmeye başladı. Bu evrede en çok kullanıcı kazanan uygulama ise Telegram uygulaması oldu. Telegram profil resmim yok ve görünürlük ayarları konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız eğer ayarların hangi alandan işleme koyacağınıza beraber göz gezdireceğiz.

  • Telegram uygulamasında eklemiş olduğunuz profil resminizin başkaları tarafından görünmüyor olması ya da rehberinizde bulunan birinin görmemesi halinde farklı bir problem yaşıyorsunuz demektir.
  • Resmin görünmemesi kişilerinizdeki birine olursa sorun vardır. Ancak sizde numarası olmayan birine görünmüyorsa muhtemelen görünürlük ayarlarında siz bir işlem yaptığınız için herkese görünmüyordur.
  • Sebep her ne ise bunu gözden geçirerek resmin herkese görünür yapabilmeniz için izlemeniz gereken yolları adım adım ele alacağız.

Telegram profil resmim yok ve görünürlük ayarları

Telegram profil resmim yok

Telegram profil resmim yok siz resmin eklemesini yapmanıza rağmen resmin çoğu arkadaşınızda çıkmıyor ise soruna ilişkin bilgilendirmeleri kontrol edeceğiz. İlk olarak görünürlük ayarlarını işleme koyabilmeniz için Telegram uygulamasının içerisine giriş sağlayın.

Uygulamaya girişinizi yapmanızla birlikte gelen sayfanın alt tarafında yer alan ‘’Ayarlar’’ sekmesine tıklayın. Ve ardından karşınıza gelen sayfada yer alan ‘’Gizlilik ve güvenlik’’ sekmesine tıklayıp oradan da ‘’Profil fotoğrafı’’ yazısına tıklayın.

Ayarlarınızı bu doğrultuda işleme koyduğunuz da gelen ekranda ‘’Herkes’’ olarak işaretleyip çıktığınızda sorun yine varsa muhtemelen profil resminizde herhangi bir resim yoktur. Siz ekledim diye düşünüyor olabilirsiniz. Lakin ekleme işlemleri esnasında internet bağlantınız gitti ise muhtemelen ayarlar başarısız olabilir. Bundan dolayı tekrar kontrol ederek işlem sağlamanız gerekmektedir.

Telegram profil görünürlük ayarları

Telegram profil görünürlük ayarları

Telegram profil görünürlük ayarları için belirtilen alana geldiğinizde sorunsuz şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Lakin siz buradaki ayarları doğru bir şekilde işleme koyuyor olmanıza rağmen hala daha sorun devam ediyorsa bu durumda telefonunuzdan uygulamanızı kaldırıp yeniden yükleyerek deneme sağlayabilirsiniz.

Telegram uygulamanızla ilgili sormak istediğiniz ya da takıldığınız bir yer olur ise bize bunu yorum alanından dile getirmeniz yeterlidir.

Telegram profil resmim yok ve görünürlük ayarları
Önceki İçerikTelegram profil fotoğrafını gizleme ve saklama
Sonraki İçerikSignal mobilden çalışmıyor ve girmiyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here