Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Telegram kişi engelleme ve engelleyemiyorum diyenlere özel işlem aşamalarının nereden sağlanacağına dair bilgileri ele aldık.

Mesajlaşma uygulaması olarak kullanmakta olduğunuz Telegram uygulamasını artık herkes biliyor diyebiliriz. Son dönemlerin en gözde uygulaması haline gelen platformda bir çok konuda merak edilmektedir. Telegram kişi engelleme ve engelleyemiyorum diyenler için işlem aşamalarının neler olduğunu konu aldık.

  • Sosyal medya ve rehberimizde bulunan kişilerle iletişimimizi kesmek istediğimiz de bu kişilerin engellemesini sağlamaktayız.
  • Engellediğiniz kişi sizi tekrarında rahatsız edemez.
  • Telegram uygulamasında da numaranızı bilen kişiler size mesaj gönderebildiğinden ötürü numarasını bilmediğiniz ve sizi rahatsız eden kişiyi direk engelleyerek bunun önüne geçebilirsiniz.

Telegram kişi engelleme ve engelleyemiyorum

Telegram kişi engelleme

Telegram kişi engelleme ayarları için yapmanız gereken işlemler sanıldığından daha kolaydır. Yalnız uygulamaya yeni giriş yapan kişiler bu ayarların nerede olduğunu bilmediklerinden ötürü hatalarla karşılaşabilmektedir.

Engelleme işleminin sağlanabilmesi için öncelikli olarak Telegram uygulamasının içerisine giriş gerçekleştirin. Uygulamanıza girişinizi yapmanızla birlikte engelleyeceğiniz kişiyi belirleyin. Ve onun profilinin üzerine gelip dokunun. Karşınıza gelen o kişiyi arayacağınız, son görülmesinin ne olduğunu, ve (…) çizgili bir buton göreceksiniz.

Art arda çizgili butona tıklamanızla birlikte gelen ekranda ‘’Kullanıcıyı engelle’’ seçeneğinin de olduğunu görebilirsiniz. Kişinin engellenebilmesi için bu seçeneğe dokunmanız yeterlidir. Yaptığınız ayarla birlikte kişinin engelleme işlemlerini bitirmiş olacaksınız. Ve artık kişi sizin profilinizi, son görülmenizi ya da size mesaj alış verişi yapamayacaktır. Fakat siz ben bu ayarları yapıyor olmama rağmen olmuyor diyorsanız eğer nedenlerine bakacağız.

Telegram kişi engelleyemiyorum

Telegram kişi engelleme ve engelleyemiyorum

Telegram kişi engelleyemiyorum yukarıdaki işlemleri yapıyor olmanızla birlikte kişinin engellemesini bitirmiş olacaksınız. Yani bu konuda herhangi bir hata almamanız gerekiyor. Lakin siz bu işlemleri devreye alıyor olmanıza rağmen hata geliyor ise internet bağlantınızla alakalı sorun yaşamış olabilirsiniz.

Yani tam işlem esnasında bağlantınız kesildiyse eğer işlemler devreye girmemiş olabilir. Wifiye bağlıysanız eğer bağlantınızı kesip mobile, mobilden bağlıysanız da wifiye bağlanarak deneme gerçekleştirebilirsiniz. Yapılan işlemlerle birlikte sorun giderilecektir. Olmaz ise uygulamayı kaldırıp yenin yükleyerek deneme yapmanızda fayda var.

Önceki İçerikTik tok para çekme işleme koyulamadı ve para çekemiyorum
Sonraki İçerikTelegram gizli sohbet başlatma ve başlatamıyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here