Telefonumun ekranı kırıldı ne kadara yaparlar sorusunun cevabı için ön bilgilendirme vereceğiz. Ekran çatlaması sonrası cam değişimi fiyatı ne kadar?

Günlük yaşantımızda telefonlar hiç elimizden düşmemektedir. Bununla birlikte hiç istemediğimiz olaylarda beraberinde gelmektedir. Bazı anlarda telefonlarımız aniden elimizden düşebiliyor. Ve bu durumda telefonumuzun ön camının ya da iç camının kırıldığını görebilirsiniz. Böyle bir durum karşısında kullanıcılar ne yapmalıyım diye sorular sormaktadır? Öncelikle telefonun garantisi bu durumu karşılamamaktadır. Fakat bazı firmalarda ek garanti denilen olay bulunmaktadır. Yani kasko yaptırma durumu. Böyle bir işlem sağladıysanız eğer telefonunuzu bu garanti kapsamında gönderebilirsiniz. Eğer böyle bir işlem sağlanmadıysa telefon servise yine gidecektir. Lakin servis cam yapımını ücretli olacak şekilde sağlamaktadır. Biz de bu yazımızda ekran fiyatlarının ne kadar olduğuna ilişkin yüzeysel anlamda bilgilendirme sağlayacağız.

Telefonumun ekranı kırıldı ne kadara yaparlar

Samsung, Apple, Lg, Sony ve HTC telefonlarının ekran fiyatları ne kadardır? Telefonun ön camı kırıldı? fiyat araştırması içerisine girdiyseniz tahmini fiyatlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Çünkü telefonların ekranları her telefona özgü olacak şekilde değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatların ne olduğuna birlikte bakalım.

iPhone ekran fiyatı

iPhone 7 ve plus ürünlerinde ekran kırılmaları sonucunda alınan fiyat aralıkları 400-700 tl arasında değişmektedir. iPhone 6 ve plus ürünlerinde ise bu fiyatlandırma 300 ile 400 tl arasında değişkenlik göstermektedir. Tabi kullanımına göre farklılık gösteren telefon modellerinde iphone 5 ürününde 200 ile 250 tl arasında bir fiyatlandırma bulunmaktadır.

Telefonumun ekranı kırıldı ne kadara yaparlar, telefon ekranı kırıldı fiyat, telefon ekranı çatladı fiyat, telefon ekran ücreti, telefon cam değişimi ne kadar, telefon ekran fiyatları

Htc ekran fiyatları ne kadardır

HTC desire ve bunun modellerinde yine fiyatlar 200 ile 250 tl arasındadır.

HTC one M9 ürününde 300 ile 350 tl arasında işlem sağlanırken HTC 10’un ekran ücretlendirmesi 500 tl’yi bulabilmektedir. Tabi bu rakamlar servise bağlı olacak şekilde de değişebilir. Siz daha ucuza veya pahalıya yaptırabilirsiniz.

Sony ekran ücretleri ne kadardır

Ekran ücretlendirmeleri farklılıklar gösterebilmektedir. Sony telefonların model ve marklarına göre fiyat aralıkları 200 ile 600 tl arasında değişkenlik göstermektedir.

LG ekran değişim ücreti ne kadardır

LG G6, LG G5, LG G4 ücretlendirmeleri hususunda fiyat aralığının 300 tl ile 750 tl arasında söylemek mümkündür. Fiyatlar modellerin eski ve yenisine göre fark etmektedir. Yani G6 700 tl ise G4 ürünü 300 tl olarak anlayabilirsiniz.

Samsung ekran ücretleri ne kadardır

Bilindiği üzere samsung ürünlerinin bir çok model ve markası bulunmaktadır. Bunlar model ve marklarına göre değişkenlik göstermektedir.

  • Galaxy S7 ücreti 800-1000 tl arasında değişkenlik göstermektedir.
  • Galaxy A7 650-700 TL arasındadır.
  • Galaxy A5 serisini ise 450 ile 500 tl arasında yaptırabilirsiniz.

Telefonumun ekranı kırıldı ne kadara yaparlar, telefon ekranı kırıldı fiyat, telefon ekranı çatladı fiyat, telefon ekran ücreti, telefon cam değişimi ne kadar, telefon ekran fiyatları

Şimdi biz bu fiyatları burada yazarak sizlere aşağı yukarı olacak olan fiyat aralıkları yazmış bulunuyoruz. Sizin serviste tanıdığınız ya da yakın gördüğünüz bir arkadaşınız var ise bunu muhakkak o arkadaşınıza yaptırmanızda fayda bulunmaktadır. Hem telefon ekran ücretini daha ucuza mal etmiş olursunuz. Hem de gönül rahatlığı ile işlem sağlayabilirsiniz. Fakat başınıza böyle bir durumun gelebileceği göz önünde bulundurursak. Başta belirtmiş olduğumuz ek garanti sizin için de uygun olacaktır. Telefonumun ekranı kırıldı ne kadara yaparlar sorunu için  hazırlanan makaleyi umarım faydalı bulmuşsunuzdur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz