Paylaş

Telefonumdan instagramı silemiyorum kapanmıyor. Telefon üzerinden hesabını silmek ya da kapatmak isteyen kullanıcılar için sağlayacağınız işlemler aşağıdadır.

İnstagram uygulamasını hem bilgisayardan hem de telefon üzerinden kullanımını sağlayabiliyoruz. Bazı anlarda da istemsiz şekilde de olsa sorunlar yaşanabilmektedir. Karşılaşılan bu sorunlar sonrasında neler yapılacağı ise merak konusudur. Biz de yaşanan bu ve benzeri tarz durumlar için bir çok yazımızı sizler için hazırlamış bulunuyoruz. Bu yazı içeriğimiz de ise telefon üzerinden instagram hesabını silmek isteyen kullanıcılar için işlemleri ele alacağız. Yapılandırılacak müdahaleler neticesinde bundan sonraki dönem de sizler de kendi telefonlarınız üzerinden artık instagram hesabını tek bir tuş ile silmesini sağlayabilirsiniz. Devam etmek için lütfen şifreni gir yazısını görmeniz de kuvvet ve muhtemeldir.  Bundan dolayı şifrenizi muhakkak bilmeniz gereklidir. Şayet şifrenizi ezbere bilmiyor ya da şifrenin unutulması durumu söz konusu ise İnstagram şifremi unuttum linkine tıklamanız halinde burada yer alan bilgilendirmeleri takip etmeniz yeterli olacaktır. Şifrenizi hatırlayıp ya da yeni şifreyi belirledikten sonra aşağıda belirtilen işlemleri yapmanız yeterlidir.

Telefonumdan instagramı silemiyorum kapanmıyor

Mobilden instagram silme, instagram hesabını telefondan silme, mobilden instagramı kapatma, instagram telefondan nasıl kapanır, telefonumdan instagram kapanmıyor, instagramı telefon üzerinden nasıl kapatabilirim?, telefonumdan instagram silinmiyor, telefondan instagramı silmek istiyorum. Telefonunuz da gezinti sağlamış olduğunuz bir instagram hesabının tamamen ve kalıcı olarak silinebilmesi için gerçekleştirilmesi gereken işlem adımlarını sizlere sunuyoruz.

Telefondan instagram kapatma

Akıllı telefonumuza indirmiş olduğumuz bir instagram hesabının kapatılması için ilk olarak bir internet tarayıcısına giriş sağlıyoruz. Tarayıcıya geldikten sonra Telefondan instagram kapatma linkinin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. Ya da bu yazıyı telefondan okuyorsanız zaten bu alana tıkladığınızda sayfa karşınıza açılmış olacaktır.

Gelen sayfa içeriğinde yer alan bilgilerin doldurulması dahilinde probleminiz kısa zaman dilimi içerisinde çözüme kavuşmuş olacaktır. Hesabı silmeye neden olan bilgilerin girilmesi dahilinde şifremizin girişini sağlıyoruz. Yapılan işlemler sonrasında ”Hesabımı kalıcı sil” demeniz durumunda hesap tamamen silinmiş olacaktır.

Telefonumdan instagramı silemiyorum kapanmıyor yapılandırmaya çalıştığımız bu aşamaları gerçekleştirdiğiniz de artık sizler de hesabın silindiğine şahit olmuş olacaksınız. Hesapta var olan fotoğraflar, videolar ve beğeni ile yorumlar da tamamen kaldırılmış olacaktır.

Telefonumdan instagramı silemiyorum kapanmıyor, telefondan instagram silme, telefondan instagram kapatma, instagramı telefondan kapatma, instagram telefondan kapatma, mobilden instagramı kapatamıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here