Telefonumda facebook sohbette cevrimdışı gözükme. Android cihazlarında sohbet kısmında çevrimdışı olabilmeniz için yapılacak işlem adımlarını anlatacağız.

Facebook hesabınızda gezinti sağladığımız süre içerisinde bazı anlarda arkadaşlarımızın bizlere yazdığına şahit olursunuz. Siz rahatsız edilmek istenmiyorsanız gelen bu mesaja cevap vermemeniz en tabii hakkınız. Ancak o mesajı yazan arkadaşınız sizin facebook hesabında aktif olduğunu gördükten sonra ”Çevrim içi gözüküyorsun ama yazmıyorsun” surat asan bir ifade kullanması içten bile değildir. Bana soracak olursanız karşı taraf haklı bile isteye cevap vermiyorsunuz. Bu durumla sizde karşı karşıya kalsanız aynı sonuç olacaktır. Yalnız bu ve benzeri tarz durumların önüne geçmeniz mümkündür. Sadece yapılması gerekenleri bilinmesi gereklidir. Eğer telefonunuz android işletim sistemli bir telefon ise bu işlemlerin nasıl yapılacağını detaylıca anlatacağız.

Telefonumda facebook sohbette cevrimdışı gözükme

Sohbette çevrim içi gözükmek istemiyorum, facebook sohbet ayarları, facebook sohbeti kapatmak istiyorum, facebook sohbet nasıl kapatılır, android telefonumda facebook sohbette çevrimdışı gözükmek istiyorum. Telefonumuzda facebook üzerinde sohbet yapmak istemediğiniz süre dilimi içerisinde sohbetin nasıl ve nereden kapatılacağını kaleme alacağız.

Facebook çevrimdışı olma

Android telefonumuzda facebook gezinti sağladığımız sırada arkadaşlarımıza çevrim içi gözükmesin diye izleyeceğiniz yöntem sohbet ayarlarıdır. Sohbet ayarlarına girerek sohbetin kapatılmasını sağladıktan sonra artık böyle bir sorun ile karşı karşıya kalmayacaksınız. Peki facebook sohbeti nasıl kapatabiliriz? İşte bu ve benzeri soruların yanıtı ise haberimizde yer almaktadır.

  • Telefonumuzdan facebook uygulamasının içerisine giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Sağladığımız işlemler sonrasında sağ üst alanda yer alan (…) çizgili bölüme tıklıyoruz.
  • Gelen ekranda ”Sohbet” kısmına girelim.
  • Ardından ”Sohbeti kapat” dediğiniz andan itibaren facebook üzerinde arkadaşlarınız sizin çevrim içi olup olmadığınızı göremez.
  • Yani siz gezinti yapsanız bile karşı tarafa bu bilgilendirmenin gitmeyeceğinden ya da görünmeyeceğinden emin olabilirsiniz.
  • Bu sayede arkadaşlarınızın sizlere yazması durumunda cevap vermediğinizde surat asmasının önüne geçebilirsiniz.
  • Görmemişim, ne zamandır facebook’a girmiyorum gibi bilgilendirmeler de verebilirsiniz.

Telefonumda facebook sohbette cevrimdışı gözükme işlem ayarları için gerekli incelemelerinizi gerçekleştirdik aklınıza takılan sorular olursa cevap bulabilmesi için yorumdan bizlere durumu iletebilirsiniz.

Telefonumda facebook sohbette cevrimdışı gözükme, messenger çevrimdışı gözükme, sohbette çevrimdışı gözükme, facebook çevrimdışı olma, telefonda facebookta çevrimdışı gözükme, facebook sohbeti kapatma Telefonumda facebook sohbette cevrimdışı gözükme, messenger çevrimdışı gözükme, sohbette çevrimdışı gözükme, facebook çevrimdışı olma, telefonda facebookta çevrimdışı gözükme, facebook sohbeti kapatma

Önceki İçerikGoogle chrome geçmişi silemiyorum temizlenmiyor
Sonraki İçerikTelefonu gece sarjda bırakmak zararlı mı
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz