Telefon rehberim boş gözüküyor kişiler gözükmüyor ya da kaydettiğiniz numaralar gözükmüyor ise doğru yerde olduğunuzu belirtmek isteriz. Telefona kayıtlı isimler gözükmüyor veya rehberdeki isimler çıkmıyorsa hangi yolların izleneceğini kapsamlıca anlatacağız.

Cep telefonumuz bizim beyin hafızamızdır. Yani her şeyimiz de diyebiliriz. Günlük hayatımızda yeni tanıştığımız bir kişinin ismiyle birlikte telefonumuza kaydetme işlemi sağlarız. Ya da yakın arkadaşımızla birlikte fotoğraf çekilmek, video çekmek için işlemleri sağlamaktayız. Ancak en önemli özellik ise günlük hayatımızdaki tüm arkadaşlarımızın numarasını bünyesinde taşımasıdır. Lakin son dönemlerde android kullanıcıları telefonundaki kayıtlı olan numaraların gözükmediğini belirtmektedir. Rehberin bir anda gitmesiyle kişilere ulaşım yapılamaması oldukça can sıkıcı bir durumdur. Acil aramak istediğimiz bir kişiye ulaşım sağlayamadığımız taktir de o an sıkıntıya girebiliriz. Haliyle sorun ile karşılaşan kullanıcılarımız için yapılması gerekenleri detaylıca haberimizde anlatacağız. Sağlanan işlem adımları sonrasında sorun ortadan kalkmış olacaktır.

Telefon rehberim boş gözüküyor kişiler gözükmüyor

Telefon rehberim boş gözüküyor kişiler gözükmüyor, rehberdeki isimler çıkmıyor, rehberdeki isimler gözükmüyor, kaydettiğim numaralar gözükmüyor, telefonuma kayıtlı kişiler gözükmüyor, rehberimdeki kişiler gözükmüyor, telefonumda numaralar gözükmüyor nasıl geri gelir ya da nasıl görürüm diye üzüntü içerisine girmeniz gerek bulunmamaktadır. Şimdi bu hazırlanan yazı ile birlikte rehberi tekrardan geri getirebilirsiniz. Böylelikle kişiler gözükecektir.

Telefonumda numaralar gözükmüyor

Cep telefonunuzda bir anda giden numaraların geri getirilebilmesi için sağlanacak işlem adımlarını makalemizde konu aldık. İncelemelerimiz aşağıdaki gibi sıralanmıştır. Yazımızdaki bilgileri harfiyen uygulamaya geçirdikten sonra çözüm sonrasında gelecektir.

Telefon rehberim boş gözüküyor kişiler gözükmüyor, rehberdeki isimler çıkmıyor, rehberdeki isimler gözükmüyor, kaydettiğim numaralar gözükmüyor, telefonuma kayıtlı kişiler gözükmüyor, rehberimdeki kişiler gözükmüyor, telefonumda numaralar gözükmüyor

Telefon rehberimizin bir anda gitmesi o gün çok can sıkabilir. Bunun farkında olduğumuz için telefonunuzda hiç bir işlem yapmamanıza rağmen kişilerin kaybolması durumunda yapılacakları konu almış bulunuyoruz.

  • Öncelikle telefonumuzun ”Ayarlar” alanına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Daha sonrasında ”Uygulamalar” alanına giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Yapılan işlem ayarları sonrasında ”Uygulama yöneticisi” göreceksiniz. Bazı telefon içeriğinde bu gözükmediği durumlarda sağ üst tarafta bulunan (…) bölüme tıklıyoruz.
  • Sonrasında gelen ekranda ”Sistem uygulamalarını göster” diyerek işlemlere devam ediyoruz.
  • Kişiler uygulamasına giriş gerçekleştiriyoruz. Bu alana giriş işlemi sağlandıktan sonra ”Uygulama izinleri bölümünden kişiler” alanına giriş sağlıyoruz.
  • Rehberde var olan kişiler yeniden gösterilmeye başlanacaktır.

Telefon rehberim boş gözüküyor kişiler gözükmüyor işlemlerimiz yapılması gerekenleri detaylıca konu almış bulunuyoruz. Böylelikle yaşanan sorun ortadan kalkmış olacaktır. İyi gezintiler dilerim.

Telefon rehberim boş gözüküyor kişiler gözükmüyor, rehberdeki isimler çıkmıyor, rehberdeki isimler gözükmüyor, kaydettiğim numaralar gözükmüyor, telefonuma kayıtlı kişiler gözükmüyor, rehberimdeki kişiler gözükmüyor, telefonumda numaralar gözükmüyor

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz