Paylaş

Telefon numaramı gizleyemiyorum gözükmesin. Numara gizleme işlemleri için Turkcell, Vodafone ve Turk telekom(Avea) hatları için nelerin gerekli olduğunu anlatacağız.

Android ve iphone telefonlarımızın içerisinden numaramızın gizlenmesi için hangi adımların nereden yapılması gerektiğini bir önceki yazılarımız da sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımız da ise telefonlarımızın içerisinde var olan sim kartların operatörlerine göre hangi tuşlama adımları üzerinden işlem sağlanması gerektiğini ele alacağız. Turkcell, vodafone, avea gibi operatörler de arama sağlayacağınız sırada karşı tarafa numaramızın gözükmesi için gireceğiniz ve yapacağınız arama şekilleri sizlere sunacağız. Ancak yapacağımız bu işlem için gizliden arayacağımız kişinin numarasını ya biliyor olmanız gerekiyor ya da bir kağıda önceden not almanız gereklidir. Bunların hepsi tamam ise beraber ayarlarımıza başlayabiliriz. Tüm ayarlar sonrasında artık sorunsuz bir şekilde istediğimiz kişiyi özelden arama sağlayabiliriz.

Telefon numaramı gizleyemiyorum gözükmesin

Telefon numaram gözükmesin, numara gizleme nasıl yapılır?, vodafone numara gizleme, avea numara gizleme, turkcell numara gizleme, operatöre bağlı numara gizleme, telefon numaram karşı tarafa gözükmesin, numaramı aradığım kişinin görmesini istemiyorum, numara gizleme nasıl yapılır? Telefonunuzdan bir kişiyi gizliden arayıp işletmek ya da sesini duymak istiyorsanız o halde yapmanız gerekenleri hattınıza bağlı olacak şekilde ele alıyor olacağız.

Numaramı gizleyemiyorum turkcell

Telefonunuz da kullanım sağlamış olduğunuz hat turkcell ise bu durumda çevireceğiniz numaranın başına #31# yazdıktan sonra 10 haneli numaramızı yazıp aradıktan sonra numaranız karşı tarafa gözükmeyecektir.

Telefon numaramı gizleyemiyorum gözükmesin, telefon numaram gözükmesin, telefon numaramı gizleme, numaramı gizleyemiyorum avea, numaramı gizleyemiyorum turkcell, numaramı gizleyemiyorum vodafone

Numaramı gizleyemiyorum vodafone

Vodafone hatlarında da tıpkı turkcell hatlarında olduğu gibi işlem sağlayabilirsiniz. Telefon numarasını arama alanına girmeden önce #31# yazdıktan sonra #31#0542 devamında numarayı tam girmeniz yeterli olacaktır. Yapılacak arama sonrasında karşı tarafa numara gitmeyecektir.

Numaramı gizleyemiyorum turk telekom(avea)

Numara gizleme işlemleri için #31# yazdıktan sonra aramayı yapacağınız numaranı girmeniz yeterli olacaktır. İşlemler bu kadardır.

Şayet tüm operatörler için belirttiğimiz bu işlemleri yapmanıza rağmen sorun giderilecektir. Devam ederse bu durumda telefon hattınıza bağlı olan GSM operatörünü arayarak oradan iletişime geçiş işlem de sağlayabilirsiniz.

Telefon numaramı gizleyemiyorum gözükmesin, telefon numaram gözükmesin, telefon numaramı gizleme, numaramı gizleyemiyorum avea, numaramı gizleyemiyorum turkcell, numaramı gizleyemiyorum vodafone

Telefon numaramı gizleyemiyorum gözükmesin problemine istinaden tüm operatörler için hangi adımların izlenmesi gerektiğine dair tüm müdahaleleri sizlere sunduk. İyi gezintiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here