Paylaş

Telefon numaramı bulamıyorum kaybettim. Kullandığınız telefon numarasını bilmiyorsanız ücretsiz öğrenebilmeniz için sağlanacak ayarları kaleme aldık.

Günlük hayatta ev numarasını, babamızın, kardeşimizin, annemizin, abimizin olmak üzere bir çok kişinin numarasını ezberimizde biliyoruz. Ama yeni bir hat aldıysak ve daha yeni yeni numarayı başkalarına veriyorsak kendi numaramızı ezberde tutamayabiliyoruz. Hemen bir arkadaşımızı arayarak numaranızın ne olduğunu öğrenebiliyorsunuz. Onun haricinde numarayı telefona kendi numaram diye kayıt edebilirsiniz. Ancak bu işlemler zahmet isteyen ve olmasını istemediğiniz işlemler olduğunu biliyorum. Bu da ister istemez size sorun yaşatacaktır. Böyle bir sorun olmadan ücretsiz bir şekilde telefon numaranızı öğrenebilmek için ilgili araştırmaların içerisine girmiş bulunuyoruz. Eminim hazırlamış olduğumuz bu yazı sonrasında numara öğrenmenin ne kadar kolay olduğunu bir o kadar anlamış olacaksınız. Şimdi isterseniz kendi kullanım sağlamış olduğumuz numarayı SIM kartını çıkarmadan kısa yoldan nasıl öğreneceğinize ilişkin işlemleri sağlayalım.

Telefon numaramı bulamıyorum kaybettim

Telefon numaramı kaybettim, telefon numaramı bilmiyor, telefon numaram ne, telefon numaramı bulma, telefon numaramı bulamıyorum, telefon numaramı kaybettim nasıl bulabilirim, telefon numaramı nasıl bulabilirim. Telefona kaydettiğiniz bir numarayı kaybedebilirsiniz. Ya da aklınızda tuttuğunuz numara ezberinizden gidebilir. Bu gayet normal önemli olan nokta çözüme dair nelerin işleme alınması gerektiğidir. Biz de bunun bilinebilmesi için ilgili işlemleri sizlerle paylaşacağız.

Telefon numaramı öğrenmek istiyorum

Telefon numarasını kaybettikten sonra bulabilmek için telefonunuzun tuşlar bölümüne geliyoruz. Daha sonrasında sırasıyla ‘’*101#’’ tuşlarına bastıktan sonra arama bölümüne tıklıyoruz.

Telefon numaramı bulamıyorum kaybettim, telefon numaramı bilmiyorum, telefon numaramı öğrenme, telefon numaramı bulamıyorum, telefon numarasını bulma, telefon numaramı kaybettim

Arama kısmına tıkladıktan sonra karşımıza ‘’Lütfen bekleyin’’ diye bir yazı gelecektir. Biraz bekledikten sonra ‘’Değerli müşterimiz, kullandığınız numara;’’ şeklinde numara bilgilerini sizlere sunmuş olacaktır.

Böyle sorunla karşılaşan arkadaşlarınıza da bu kolay yöntemden bahsederek onun övgüsünü alabilirsiniz. Ama bunu da yapmak zor oluyorsa numarayı bu alandan kopyaladıktan sonra tekrar telefonunuza kayıt edebilirsiniz.

Telefon numaramı bulamıyorum kaybettim sorununa yönelik ayarları anlattığımız şekilde yaptıktan sonra numaranızı öğrenebilirsiniz. Farklı bir sorununuz olursa bize yorumdan sorabilirsiniz.

Dilerseniz sizin için hazırladığımız Windows 10 ara sunucuya bağlanamıyor yazımızı inceleyebilirsiniz. İyi gezintiler dilerim.

Telefon numaramı bulamıyorum kaybettim, telefon numaramı bilmiyorum, telefon numaramı öğrenme, telefon numaramı bulamıyorum, telefon numarasını bulma, telefon numaramı kaybettim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here