Telefon ekranını televizyona yansıtamıyorum aktarma yada bağlantı kurulmasıyla alakalı sorunlarınız da hangi yolların izleneceğini konu almış bulunuyoruz.

Günümüz teknolojisinin önlenemez ilerleyişiyle birlikte tüm cihazların teknik özellikleri de artmış bulunuyor. Buna örnek verecek olursak. Telefon ekranını televizyona yansıtma işlemidir. Evet yanlış duymadınız telefon ekranınızı aynı şekilde televizyon ekranına bağlayabilir ve burada izleyeceğiniz bir videoyu televizyonda naklen izleyebilirsiniz. Telefon üzerindeki komutların tamamını televizyona aynı şekilde yansıtma işlemi de bu sayede gerçekleştirilmiş olacaktır. Bazı telefon ya da smart tv kullanıcıları kendi bağlantılarına uygun olmamasından ötürü bu işlemi hiç denemiyorlar bile. Aslında telefon ve televizyon markanız ne olursa olsun bu durum hepsi için aynıdır. Yani siz her türlü telefon ekranını televizyon ekranına lans ettirebilirsiniz. Tabi televizyonunuzun internet özelliğinin olması şarttır. Yani teknoloji çağında gelende internet ağını görmeyen televizyonlar zaten üretilmemektedir. Tabi eğer televizyonunuzun internet bağlantısı varsa telefon ve televizyon iki ana bağlantıya bağlı olması yeterlidir. Şimdi işlem detaylarına bakalım.

Telefon ekranını televizyona yansıtamıyorum

Telefon ekranını televizyona yansıtamıyorum, telefonu televizyona bağlamak lg, telefon ekranını televizyona aktaramıyorumi, telefon ekranını televizyonana bağlayamıyorum, telefonu televizyona bağlamak, telefonu televizyona aktaramıyorum bunların hepsi nasıl yapılmaktadır? İlgili çözümü nasıl bulabilirim diye üzülmeye ya da moral bozmaya gerek bulunmuyor. Bunlar için yapılması gereken detayları sizlere sunduktan sonra telefon ekranını televizyon ekranına kolaylıkla aktarabileceksiniz.

Telefonu televizyona bağlayamıyorum

Evet şimdi telefonu televizyon ekranına bağlanabilmesi için ilk olarak telefon ve televizyonumuz aynı wi-fi ağına bağlı olması gereklidir. Aynı wi-fi ağına her iki cihazı bağlamanız halinde sorun kalmayacaktır. Sonrasında eğer telefonunuz Android bir cihaz ise bu durumda Play store üzerinden indireceğimiz ”Screen Mirrorin” uygulaması ile birlikte telefon ekranını televizyona kolaylıkla bağlayabilir ve işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Telefon ekranını televizyona yansıtamıyorum, telefonu televizyona bağlamak lg, telefon ekranını televizyona aktaramıyorumi, telefon ekranını televizyonana bağlayamıyorum

Android telefonları bu bağlamda kullanıcılarına çok rahat bir ortamı sunmuştur. Fakat iPhone telefon kullanıcılarının televizyona bağlanması böyle Android telefonlarındaki gibi basit bir durumda değildir. İphone kullanıcılarında eğer App store yazan bir marka televizyon bulunuyorsa uygulama içerisinden görüntüyü bağlama işlemi sağlayabilirsiniz. Harici durumunda sadece Apple tv bağlantısı üzerinden bağlantı gelmektedir.

Telefonu televizyona aktaramıyorum

Belirtilen işlem ayarları ile birlikte işlem sağlanması yaparak telefonu televizyona aktarabilirsiniz. Fakat bazı kullanıcılarımızın kullanım sağlamış oldukları televizyonları akıllı olmadığı için böyle bir durumda da alacakları kutular sayesinde televizyonu akıllı bir hale getirebilirler. Bu da işinizi oldukça görecektir. Sonrasında zaten telefon ekranını televizyonunuza gönül rahatlığı ile bağlayabilirsiniz.

Tabi bunun için mobil veri üzerinden değilde genelikle Wi-fi bağlantısı üzerinden yapılacak ayarlar daha da fazla sonuç vermektedir.İyi gezintiler dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz