Paylaş

Teamviewer uzaktaki bilgisayarı yeniden başlat. Uzaktan bağlantı kurduğunuz bilgisayarı yeniden başlatmanın nasıl olduğunu kaleme almış bulunuyoruz.

Teknolojinin ne kadar geliştiğinin göstergelerinden biriside Teamviewer programıdır. Bilgisayardan bilgisayara ya da bilgisayardan telefona direk olarak uzaktan bağlantı kurmamıza olanak sağlamaktadır. Artık bilgisayarlarımızda oluşan sıkıntılarla ilgili eskiden olduğu gibi bilgisayarcı eve getirmiyoruz. Aldığımız yerin teknik uzmanları ya da buna bağlı bilgisayarcıya uzak bağlantı ID ve Şifre bilgilerini vererek sorunumuzu gidermesini isteyebiliyoruz. Milyonlarca kişi tarafından kullanılan bu yazılım üzerinde merak edilenleri ve bilinmesi gerekenleri hazırlamaya devam etmekteyiz. Teamviewer programıyla uzaktan bağlantı yaptığımız bilgisayarın kontrolleri tamamen bizim elimizde olmaktadır. Elbette karşı tarafta bizlerin yaptığı işlemleri görüp asılsız bir işlem sağlanması halinde anında sizi uyarabilmektedir. Karşı tarafın bilgisayarını yeniden başlatma, oturumunu kapatma ya da güvenli modda çalıştırma ayarlarını nereden yapacağınıza dair bilgileri haberimizde konu almış bulunuyoruz.

Teamviewer uzaktaki bilgisayarı yeniden başlat

Teamviewer uzaktaki bilgisayarı güvenli modda çalıştırma, teamviewer karşı bilgisayarı yeniden başlatma, teamviewer uzaktaki bilgisayarın oturumunu kapatma, teamviewer güvenli modda yeniden başlatma nerede. Gibi soruları merak ediyorsanız eğer bu ayarların hangi alandan sağlanacağına beraber bakacağız. Sağlayacağımız işlem aşamaları sonrasında sizlerde artık karşıdaki bilgisayara bağlandığınızda yeniden başlatma işlemlerini kendiniz sağlayabilirsiniz.

Teamviewer bilgisayarı güvenli modda çalıştırma

Bildiğimiz üzere uzaktaki bilgisayara bağlanmak istiyorsak eğer karşı tarafında teamviewer uygulamasını kendi bilgisayarına kurmuş olması gerekiyor. Ardından ID ve Şifre bilgilerini alıp kendi teamviewer uygulamanızın üzerindeki istenilen yere bilgileri giriyoruz.

Teamviewer uzaktaki bilgisayarı yeniden başlat, teamviewer karşı bilgisayarı yeniden başlat, teamviewer güvenli modda yeniden başlatma, teamviewer uzaktaki bilgisayarın oturumu kapatma, teamviewer işlemler nerede

Uzak bağlantıyı gerçekleştirmekle beraber karşı tarafın bilgisayarını yeniden başlatmak istiyorsanız üst tarafta bulunan İşlemler yazısına tıklıyoruz. Beraberinde Uzaktaki bilgisayarı yeniden başlat sekmesine giriş yapıyoruz.

Buraya girdikten sonra oturumu kapatabilir, yeniden başlatabilir ya da güvenli modda yeniden başlatabilirsiniz. Böylelikle yapılan işlemler sonrasında bilgisayarda meydana gelen sorunun devam edip etmediğini teyit edebiliriz.

Teamviewer uzaktaki bilgisayarı yeniden başlat problemiyle alakalı işlemleri yukarıda bahsettiğimiz şekilde devreye koyabilirsiniz. Teamviewer uygulamasıyla ilgili farklı alanlarda merak ettiklerinizi bizlere yorum kısmından belirtmeniz halinde o sorunlarla alakalı da incelemelerimizi sağlayacağız. Bilgisayar üzerinde yapılan işlemlerin devreye girmesi yeniden başlamayla olduğu için uzaktan bağlandığınız bilgisayardaki ayarları da yaptıktan sonra yeniden başlatmayı yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here