Paylaş

Teamviewer toplantı modundan çıkarma. Bilgisayarınızda bulunan teamviewer uzak bağlantı programını uzak bağlantıya çevirmek istiyorsanız detaylar haberimizde.

Milyonlara hitap eden bir yazılım olan teamviewer uygulamasında ara sıra sorunlar da oluşabilmektedir. Bu sorunların geneli anlık müdahalelerle giderilebilecek problemlerdir. Bazı hataların giderilmesini ise bilmediğimizden dolayı yapılmıyor.. Teamviewer programıyla birlikte karşı bilgisayara ya da karşı telefona doğrudan bağlantı kurabiliyoruz. Bu sayede diğer tarafın yaşamış olduğu sorunla alakalı müdahaleleri direk olarak yapabiliyoruz. Yazılımın destek şirketlerinde faal bir şekilde kullanım gerçekleştirildiğini söyleyebiliriz. Uzak bağlantıların kurulabilmesi için her iki tarafında internet bağlantısına ihtiyacı bulunmaktadır. Bir tarafın interneti olmaması bağlantıyı kurmanıza izin vermeyecektir. Programı kullanan kişilere ID ve Şifre girilen ekranın yerine toplantıya katıl ekranıyla karşılaşıldığını dile getirmektedir. Tekrardan Uzaktan kontrol ekranına gelebilmek istiyorsanız yazı içerisindeki bilgileri işleme almanız sorunu giderecektir.

Teamviewer toplantı modundan çıkarma

Teamviewer toplantı moduna geçti, teamviewer toplantıya katıl diyor, teamviewer ıd ve şifre ekranı yok, teamviewer ıd ve şifre ekranı nereye gitti, teamviewer toplantı ekranı geliyor, teamviewer uzaktan kontrol ekranına dönme. Yanlışlıkla yapılan bir işlem sonrasında ID ve Şifre bilgi ekranının gelmesi gerekirken toplantıya katıl ekranının gelmesi uzaktan bağlantı kurmanızın önüne geçecektir.

Teamviewer toplantı katıl diyor

Aslında yaşamış olduğunuz sorunun çözümü oldukça basittir. Uzaktan kontrol alanı yerine toplantı bölümüne tıklamadan dolayı ID ve Şifre ekranı karşınızda gözükmemektedir.

Teamviewer toplantı modundan çıkarma, teamviewer toplantıya katıl diyor, teamviewer ıd ve şifre ekranı gelmiyor, teamviewer toplantı modu çıkmasın, teamviewer toplantı ekranı geliyor
  • Bağlantı, ekstra, yardım yazılarının hemen altında bulunan Uzaktan Kontrol alanına tıklamanız halinde ID ve Şifre ekranı gelecektir.
  • Bazı kullanıcılar uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlamaktadır. Aslında bu da bir çözüm fakat bu gereksiz yere zaman kaybınıza neden olacaktır.
  • Uzaktan kontrolün üzerine tıklamanız toplantı modundan çıkaracaktır. İlerleyen zamanlarda toplantı moduna almak isterseniz de uzaktan kontrolün hemen sağında bulunan toplantı ikonuna tıklamanız yeterlidir.
  • Teamviewer toplantı modundan çıkarma ayarlarını anlatmakla birlikte tamamlamış olmanız gerekiyor.

Program kullanımı sırasında yaşamış olduğunuz problemleri bizlere yorum alanından belirtebilirsiniz. Alınan hatalarla alakalı incelemeler tarafımızdan sağlanıp sorunun giderilmesi yapılacaktır. Bu sayede uzak bağlantılarla yaşanan sıkıntıların giderilmesini yapabileceksiniz.

TAVSİYE YAZI: Teamviewer ekran görüntüsü alma nerede

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here