Paylaş

Teamviewer oturum kaydı alma nerede. Uzak bağlantı yaptığınızda sağlanan işlemleri kayıt altında tutmak için oturum kaydının hangi alanda olduğunu sunacağız.

Bilindiği üzere teamviewer uygulamasıyla birlikte artık bilgisayarlardan bilgisayarlara uzaktan bağlantı sağlanarak işlemler yapılabilmektedir. Ya da android işletim sistemli telefonlara yine aynı şekilde uzak bağlantı sağlanabilmektedir. Normalde oturum kaydını yaptığınız işlemleri unutmamanız için almanız da yarar bulunmaktadır. Bağlandığınız bilgisayarın sahibine bunu söylemeniz gerek yok. Ancak siz bir sorunu çözerken ilerleyen dönemlerde tekrar aynı sorunla karşılaşılması halinde nasıl çözüleceğine bu şekilde bakabilirsiniz. Oturum kaydının önemi bundan dolayı fazladır. Teamviewer şimdilerde milyonlarca kişi tarafından kullanımı sağlanan bir yazılımdır. Herkes tarafından benimsenen uygulamanın kendi içerisinde çoğu ayarı bulunmaktadır. Bazı kullanıcılar uzaktan bağlantı sonrasında bilgilerin ele geçirilebileceği ihtimalini düşünüyor olsa bile tüm yapılan işlemler sizlerin gözü önünde yapılmaktadır. O yüzden istediğiniz işlemin dışında bir işlem sağlanması halinde karşı tarafı uyarabildiğinizi de bilmenizi isteriz.

Teamviewer oturum kaydı alma nerede

Teamviewer oturumu kaydetme, teamviewer oturum kaydını bulamıyorum, teamviewer uzak bağlantıyı kayıt altına alma, teamviewer oturum kaydı gözükmüyor, teamviewer oturumunu kaydetmek için izlenecek yol. Uzak bağlantı programları artık tüm modem firmalarında ya da büyük firmalar teknik anlamda verdikleri destekleri uzak bağlantı üzerinden yapmaktadır. Müşteriler kendilerine ait olan numaraları arayarak bu numaralardan iletişime geçerek işlemleri sağlayabilmektedir.

Teamviewer otorum kaydını bulamıyorum

Teamviewer ile uzak bağlantı yapılabilmesi için karşı tarafın size aynı uygulama üzerinden ID ve Şifre bilgilerini vermesi gerekiyor. Bu bilgileri sizlere verdikten sonra erişiminizi sağlayarak yapmanız gereken işlemleri devreye koyabilirsiniz.

Teamviewer oturum kaydı alma nerede, teamviewer oturum kaydını bulamıyorum, teamviewer oturumu kaydetme, teamviewer oturum kaydı, teamviewer ekranı kaydetme, teamviewer oturumu kaydetme görünmüyor
  • Uzaktan bağlantı yapıp o bağlantıyı kayıt altına alarak daha sonrasında sağlanan işlemleri tekrar izlemek isterseniz üzerine basmanız yeterlidir.
  • Şimdi ilk olarak uzak bağlantımızı gerçekleştirdikten sonra üst alanda Ekstralar adı altında bir sekme göreceksiniz.
  • Buraya tıkladığınız da gelen ekranda Oturum kaydı adı altında bir seçenek görmeniz gerekiyor.
  • Oturum kaydına bir kere tıklamanız halinde yaptığınız tüm işlemler kayıt altına alınacaktır.
  • Oturum kaydı kapatıldığında yani uzak bağlantı bittiğinde ekranınıza oturumun kayıt işlemlerinin nereye yapılması gerektiğine dair bilgi karşınıza gelecektir.
Teamviewer oturum kaydı alma nerede, teamviewer oturum kaydını bulamıyorum, teamviewer oturumu kaydetme, teamviewer oturum kaydı, teamviewer ekranı kaydetme, teamviewer oturumu kaydetme görünmüyor

Gelen bu ekrandan sizlerde nereye kayıt edilmesini istiyorsanız bu doğrultu da ayarlarınızı yaparak kayıt işlemlerinizi bitirebilirsiniz. İlgili uzak bağlantı programıyla alakalı merak ettiğiniz farklı bir konu varsa bunu bize yorumdan bildirebilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here