Paylaş

Teamviewer ekran görüntüsü alma nerede. Yaptığınız uzak bağlantıda ekran görüntüsü almak istiyorsanız yapılması gerekenlerin tamamı haberimizde.

Bilgisayarlarımızda ya da telefonlarımızda oluşan sıkıntılarda artık bir teknik elemanın eve gelip kontrol etmesine gerek bulunmamaktadır. Teamviewer uygulaması sayesinde vereceğiniz ID ve şifre bağlantılarıyla birlikte sorununuzu halledebiliyorsunuz. Eğer siz uzaktan bağlantıyı yapıp sorunu halleden biriyseniz bununla alakalı olarak karşılaştığınız sorunun ekran görüntüsünü almak isteyebilirsiniz. Hatanın ekran görüntüsü alarak farklı bir arkadaşınıza danışıp tekrar uzak bağlantı yöntemiyle bu problemi ortadan kaldırmanız mümkündür. Teamviewer yazılımını yeni yeni kullanıyorsanız eğer bu ayarların nereden yapıldığını bilmiyor olabilirsiniz. İlgili program hakkında merak edilenleri kaleme almaya tüm hızımızla devam etmekteyiz. Ekran görüntüsüne dair işlemlerin hangi alandan yapıldığına ilişkin tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Teamviewer ekran görüntüsü alma nerede

Teamviewer ekran görüntüsü almayı bulamıyorum, teamviewer ekran resmi alma, teamviewer ekran resmi nasıl alınır, teamviewer ekran görüntüsü almak istiyorum, teamviewer ekran resmi için nereye girmem gerekiyor. Tarzındaki soruların yanıt bulması aslında teamviewer kullanıcıları için oldukça basittir. Çünkü ekran resminin alınması için üst alanda bulunan Ekstralar alanına girmeniz yeterlidir.

Teamviewer ekran resmi alma

Uzak bağlantının kurulabilmesi için karşı tarafta ID ve Şifre bilgilerini almanız yeterlidir. Bilgileri sizdeki teamviewer bağlantısına girdikten sonra karşı bilgisayara bağlantınız gelecektir. Bilgisayara bağlantı kurmakla birlikte daha önce karşılaşmadığınız bir sorun varsa bunun ekran görüntüsü almak isteyebilirsiniz.

Teamviewer ekran görüntüsü alma nerede, teamviewer ekran resmi alma, teamviewer ekran resmi, teamviewer ekran görüntüsü nerden alınır, teamviewer ekran resmi istiyorum, teamviewer ekran resmi çekme

Ekstralar alanına girip oradan Ekran görüntüsü al demeniz halinde ‘’Lütfen ekran görüntüsünde hangi işlemi uygulayacağınızı seçin’’ ibaresi belirecektir. Farklı kaydet ya da Panoya kopyala bağlantıları üzerinden hangisini seçmek istiyorsanız bunu seçerek işlemlere devam edebilirsiniz.

Farklı olarak ekran görüntüsünü almak istiyorsanız sizin kendi bilgisayarınızda ki programdan da yapabilirsiniz. Bilgiler direk olarak kendi bilgisayarınıza kayıt edilecektir.

Teamviewer ekran görüntüsü alma nerede, teamviewer ekran resmi alma, teamviewer ekran resmi, teamviewer ekran görüntüsü nerden alınır, teamviewer ekran resmi istiyorum, teamviewer ekran resmi çekme

Teamviewer ekran görüntüsü alma nerede diye merak eden kullanıcılar için gerekli olan yanıtı yazı içinde vermiş bulunuyoruz. Belirttiğimiz üzere uygulama içerisinde bulamadığınız anlarda kendi bilgisayarınızda kullandığınız ekran görüntüsü alma programıyla ekran resmi alabilirsiniz. Teamviewer uygulamasıyla ilgili merak ettiğiniz farklı konuları bizlere yorumdan belirtirseniz onlarla ilgili de araştırmaları yapıp sizlere cevabını belirteceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here