Paylaş

Teamviewer bilgisayar seslerini kapatma. Uzaktan bağlantı yaptıktan sonra genelde karşı tarafın bilgisayarında ses varsa duymamak için neler gerekli anlatacağız.

Bilgisayarlarımızda meydana gelen sorunlar için artık bir bilgisayarcıyı tutup evimize getirmiyoruz. Bu kişiyi eğer tanıyorsanız telefondan aramanız yeterlidir. Yani kişi sizin bilgisayarınıza uzak bağlantı yaparak gereken tüm ayarları gerçekleştirebilmektedir. Aynı şekilde anroid işletim sistemli telefonlarımıza da uzak bağlantı yaparak telefonlardaki sorunu da giderebilirsiniz. Teamviewer yazılımı oldukça kaliteli bir sistem olmasından ötürü milyonlarca kişi tarafından aktif olacak şekilde kullanılmaktadır. Teknolojinin ne kadar geliştiğini bu uygulama ile birlikte görebiliyoruz. Uzak bağlantı programı olarak bilinen teamviewer uygulamasında ID ve şifre bağlantılarınızı karşı tarafa vermeniz halinde doğrudan uzak bağlantı yapılmaktadır. Fakat eğer siz uzak bağlantı yapan tarafsanız bağlandığınız bilgisayarda müzik açıksa direk olarak sizde de duyulmaktadır. Karşı tarafa müzik sesini kapat demektense bilgisayardaki seslerin size gelmemesi için kendi teamviewer uygulamasında bu sesleri kapatabilirsiniz.

Teamviewer bilgisayar seslerini kapatma

Teamviewer karşı tarafın sesini kapatma, teamviewer bilgisayar sesini kısma, teamviewer bilgisayar sesleri gelmesin, teamviewer bilgisayar sesleri çıkmasın, teamviewer bilgisayar sesleri nereden kapatılır, teamviewer bilgisayar sesleri kapatmak için hangi adımlar gerekli. Teamviewer programıyla birlikte uzak bağlantı kurduğunuzda program üzerinden ilgili seslerin kapatılma ayarlarının nerede olduğuna beraber bakacağız.

Teamviewer bilgisayar sesleri gelmesin

İlk olarak karşı taraftan ID ve Şifre bağlantılarını aldığınız da sizin sisteminizden bilgileri girip bağlantıyı sağlıyoruz. Bağlantı geldikten sonra sesin kapatılması için karşı tarafın videolarını ya da müzik bağlantısını kapatmanıza gerek bulunmamaktadır.

Teamviewer bilgisayar seslerini kapatma, teamviewer bilgisayar sesleri çıkmasın, teamviewer bilgisayar sesleri gelmesin, teamviewer bilgisayar seslerini iptal etme, teamviewer bilgisayar sesini kısma, teamviewer ses ayarı
  • Uzaktan bağlantı yapıldıktan sonra sayfanın üst alanında bazı değerler göreceksiniz.
  • Ses ve video yazısının yanındaki ok işaretine tıklıyoruz.
  • Bilgisayar sesleri bölmesinin sağında tik işareti bulunuyordur. Buraya tıklamanız durumunda artık tik işareti kalkacak ve karşı tarafın bilgisayarındaki sesler size yansıtılmayacaktır.
  • Yapılan ayar kesin çözüm olmuş olsa da yine sesler gelmeye başlarsa karşı tarafın bilgisayarındaki bağlantıları kapatmaya gidebilirsiniz.
Teamviewer bilgisayar seslerini kapatma, teamviewer bilgisayar sesleri çıkmasın, teamviewer bilgisayar sesleri gelmesin, teamviewer bilgisayar seslerini iptal etme, teamviewer bilgisayar sesini kısma, teamviewer ses ayarı

Ancak bilgisayar sesleri alanında bulunan tikin kalkması durumunda karşı tarafın bilgisayarındaki seslerin gelmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Teamviewer hakkında farklı merak ettiğiniz bir soru varsa bunu yorumdan bizlere ulaştırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here