Paylaş

Teamviewer bağlanmıyor çalışmıyor. Teamviewer çalıştırmak istediğimiz de Hazır değil. Lütfen internet bağlantılarınızı kontrol edin. Hatasına çözüm için yapılacakları anlattık.

Eskiden bilgisayarımızla ilgili olarak bir arıza yaşandığında dışarı çıkıp bilgisayarcı aramaya çıkardık. Onu bulduktan sonra da eve getirir bilgisayarda yaşanan sorunun giderilmesini sağlardık. Ama devir artık teknoloji devridir. Bundan sonraki süreçlerde gerek iş akışında olsun gerekse de normal olsun teknoloji her anlamda hayatımızdaki yerini fazlasıyla almaktadır. Teamviewer ile birlikte artık bilgisayarımız da sorun yaşandığında doğrudan uzak bağlantı yöntemiyle bu yaşanan arızanın karşı taraf tarafından giderilmesini isteyebiliyoruz. Onun dışında bizler de internet üzerinden araştırmaları gerçekleştirip yapamadığımız bir durum olursa bu teklifi karşı tarafa sunuyoruz. Teamviewer uygulamasını karşılıklı kullanabilmeniz için gerekli olan şartlar ise internet bağlantısının olması gereklidir. Varken bağlanmama ya da hazır değil uyarısı alıyorsanız nedenine birlikte bakalım.

Teamviewer bağlanmıyor çalışmıyor

Teamviewer bağlanmıyor, teamviewer hazır değil tekrar dene diyor, teamviewer bağlanıyor da kaldı, teamviewer neden bağlanmıyor, teamviewer çalışmıyor, teamviewer bağlanamıyorum, teamviewer lütfen tekrar dene, teamviewer hata veriyor, Uzak bağlantı programı olan ve karşılıklı uzak bağlantı yöntemiyle sorun gidermeye yarayan team uygulaması için merak edilenleri sizler için ele almaktayız.

Teamviewer hazır değil

Öncelikle bir kaç gündür teamviewer kullanıcıları bağlantı esnasında  Hazır değil. Lütfen internet bağlantılarınızı kontrol edin. Sorunu ile karşı karşıya kalıyorlardı. Yaşanan bu durum karşısında sizle alakalı bir problemin olmadığını belirtmekte fayda bulunmaktadır. Durum team kaynaklı olduğu için beklemekten başka bir işlem yapmanız gerek bulunmaktadır.

Teamviewer bağlanmıyor çalışmıyor, teamviewer bağlanmıyor, teamviewer hazır değil, teamviewer bağlanıyor da kaldı, teamviewer çalışmıyor, teamviewer tekrar dene

Ancak bir de normal koşullar da bağlanıyor da kalıyor sorunu var ki bu daha can sıkıcı bir durum. Tüm bilgisayarlara bağlanabilirken bir tek bilgisayara bağlantı kuramıyorsanız internet ağıyla alakalıdır. Nasıl yani diye bir soru yöneltebilirsiniz. Şöyle ki karşı tarafın interneti olabilir ancak ağ çok zayıf geldiği için sizin karşı tarafa bağlantınız kısıtlanmaktadır.

Olası bağlantı ayarları için izlenmesi gereken yol karşı tarafın başka bir ağa bağlanmasıdır. Başka bir ağa bağlanması halinde sorun giderilecek ve uzak bağlantıyı kurabileceksiniz. Çalışmıyorsa da karşılıklı iki tarafta uygulamayı kapatarak yeniden açmayı deneyebilirsiniz. Böylelikle sorunumuz çözümlenmiş olacaktır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here