Paylaş

Swf nedir swf dosyalarını açamıyorum. Swf dosyalarının bilgisayarda açılabilmesi için gerekli olan ayarlar hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

Bilgisayarımız içerisinde bir çok dosya türünün olduğunu görebilmeniz mümkündür. Bunlardan bir tanesi ise .swf dosyasıdır. Swall Wep format yazısının kısaltılmışı olarak bilgisayarlardaki yerini almış durumdadır. Genel olarak twitter üzerinde görmeye alışkın olduğunuz GIF özellikli içerikleri barındırmaktadır. Farklı video bağlantılarını ya da müzik bağlantılarını da Adobe flash ile izlenebilmektedir. Bu dosyalar .swf dosyalarının içerisinde yerini almaktadır. Bunun içerisinde olmasından dolayı da bilgisayarınızda adobe flash player yüklü olması gereklidir. İnternet üzerinden indirilen dosya klasörlerinde çoğu .swf uzantısı üzerinden indirilmektedir. Durum böyle olunca bazen .swf dosyaları bilgisayar da açılmamaktadır. Sadece indirilen dosyalar değil başkalarının size gönderdikleri dosya uzantıları da .swf olarak gönderilebilir. Bu dosyaların nasıl açılacağını merak edenler için de konu incelemelerine dair bilgileri yazı içinde belirtmiş bulunuyoruz.

Swf nedir swf dosyalarını açamıyorum

Swf nedir, swf ne işe yarar, swf nasıl açılır, .swf dosyası açılmıyor, .swf dosyası gelmiyor, .swf dosyasını açmak için ne yapmam gerekiyor, .swf dosyaları açma. Bilgisayarımız içerisinde internetten indirmiş olduğumuz ya da yakın bir arkadaşımızın bize göndermiş olduğu .swf dosyası açılmıyorsa üzülmeye gerek bulunmamaktadır. Büyük olasılıkla bilgisayarınıza adobe flash player yüklü değildir.

Swf dosyası nasıl açılır

Bilgisayarınızın içerisinde .swf dosyalarına tıkladığınız da açılımı sağlanmıyorsa bu durumda adobe yüklemeniz gereklidir. buraya tıklayarak adobe flash player bilgisayarınıza indirme işlemlerini tamamlamanız durumunda bundan sonraki süre içerisinde .swf dosyaları açılmaya başlayacaktır.

Swf nedir swf dosyalarını açamıyorum, swf nedir, swf ne işe yarar, swf açma, swf dosyası nasıl açılır, swf uzantılı dosya açma

Bazı kullanıcılar .swf dosyalarını açmak için farklı yöntemlerde denemek istemektedir. Farklı bir yöntem ise Internet Explorer üzerinden indirme sağlayabiliyorsunuz. Çünkü Internet Explorer  .swf dosyalarını desteklediği için bu dosyaları da açabilmektedir. Daha rahat olduğunu düşünen için bu yönde bir işlem sağlanabilmektedir.

Swf nedir swf dosyalarını açamıyorum diyenler için izlenecek çözüm yöntemlerini vermiş bulunmaktayız. Bu aşamaları takip ettikten sonra hala daha .swf dosyaları bilgisayarda açılmıyorsa bir hata gelmesi gereklidir. Yani açılıma aşamasında oluşan sıkıntıda bir hata mesajı gelmesi lazımdır. O hata mesajını bizimle yorumda paylaşarak sorunu giderebiliriz. Biz de gerekli incelemeleri yapıp buna bağlı geri dönüşleri yorum üzerinden gerçekleştireceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here