Swarmda telefon numarasını gizleyemiyorum ya da göstermek istiyorsanız hangi yolların izleneceğini sizlere kapsamlıca anlatacağız.

Check-in dediğimiz özellikle birlikte gittiğimiz mekanlarda yerimiz her kesim tarafından bilinmektedir. O an oradaki mekanda kim varsa onları görebilmek adına telefonlarımıza indirmiş olduğumuz swarm hesabında yenilikler de ard arda gelmeye başlandı. Kısa süre içerisinde geniş kitlelere hitap etmeyi başaran bilen platformda son zamanlarda yaşanan sorunlardan biri de telefon numaramızın başkaları tarafından bulunması oldu. Eğer swarm’a üyelik yaparken telefon numaranızı buna kayıt için eklediyseniz başkaları tarafından numaranızın bulunması muhtemeldir. Kişilerin sizi kendi telefonunuzdan araması oldukça kötü bir durumdur. Böyle bir durumun tekrarının yaşanmaması ve gerekli önlemlerin alınabilmesi için yapılması gerekenleri anlatacağız. Swarm içerisinde yapacağınız gizlilik ayarları sonrasında görünen numaranızı artık herkese kapatabilirsiniz. Bunun nasıl yapılacağını merak eden kullanıcılar ise nereden yapılacağını bilmek istemektedir. Swarm uygulamasında kendi telefon numaranızın gizlenebilmesi için yapılacakları kaleme aldık.

Swarmda telefon numarasını gizleyemiyorum

swarm numara kaldırma, swarm hesabımda numarayı kaldırmak istiyorum, swarm hesabımda numara gizleme, swarm gizlilik ayarları, swarm numara gizleme işlemlerinin sağlanabilmesi için hesap içerisinde nereye gireceğinizi tek tek konu alacağız. Birlikte yapılandıracağımız işlemler neticesinde problemimiz ortadan kalkmış olacaktır. Ve artık bilmediğiniz ya da tanımadığınız sizlere gelen aramalar gelmemeye başlayacaktır.

Swarm numaramı gizleyemiyorum

Swarma üye olduktan sonra tanımadığım numaralardan sürekli olarak arama gelmektedir. Bunun önüne nasıl geçebilirim diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. İlk olarak telefonumuzdan swarm uygulamasına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.

Swarmda telefon numarasını gizleyemiyorum, swarm numara gizleme, swarm numaramı gizleyemiyorum, swarm telefon numarası gizleme, swarm telefon numarası gösterme, swarm numaram gizlenmiyor

  • Hesabımıza giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra sol üst kısımda bulunan ”Ayarlar” alanına giriş işlemi sağlıyoruz.
  • Sonrasında ”Gizlilik” bölümüne giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Açılan pencere ekranında temas bilgileri altında ”Arkadaşlarım, eğer yazdıysam, telefon numaramı görmelerine izin ver” işaretini kaldırmanız durumunda artık sorun kalmayacaktır.
  • Bundan sonraki süreç içerisinde yazdıklarınıza dair numaranız o kişilere görüntülenmiş olacaktır.

Swarmda telefon numarasını gizleyemiyorum çözüm işlemleri adına gerekli olan müdahaleleri sizinle paylaştık. İşlem ayarı sonrasında hala daha sorun yaşarsanız uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağladıktan sonra telefonu kapatıp açarak sorun ortadan kalkmış olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz