Paylaş

Swarm wifiden çalışmıyor girmiyor. Telefondan wifiye bağlıyken swarm hesabı açılmıyor ya da sorun yaşatıyorsa o halde kontrolleri birlikte yapılandıracağız.

Wi-fiye bağlıyken telefonlarımız da daha rahat bir şekilde gezinti yapabiliyoruz. Dolayısıyla bir ortama gittiğimiz de ilk sorduğumuz sorulardan biri wifi var mı sorusudur. Artık tüm cafe ve konaklama yerlerinden wi-finin olmasının temel sebeplerinden birisi de budur. Swarma kullanıcıları ise yapacakları resim paylaşımlarını mobil veri bağlantısında çok fazla giriş sağlamazlar. Swarm uygulamasını diğer özelliklerden ayıran en büyük özelliği ise check -in sistemidir. Bu sistemle birlikte kullanıcılar gittikleri bir mekanda ya da oturdukları mahallede var olan kişileri kolaylıkla bulabiliyorlar. O yer de check-in yapmış kişilere ulaşmak tek bir tuşla mümkün olduğu için hızlı bir şekilde tanışma fırsatı meydana gelmektedir. Diğer tüm sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi swarm uygulaması da internet veri bağlantısıyla çalışan bir uygulamadır. Hesaplarda gezinti sağlayabilmeniz ve arkadaşlarınızla mesajlaşmak için internete bağlı olmalısınız. Wifiye bağlıyken giriş aşamasında sorun yaşarsanız bu durumda yapılması gerekenleri kontrol ediyor olacağız.

Swarm wifiden çalışmıyor girmiyor

Wifiye bağlıyken swarm hesabıma giremiyorum, swarma wifiye bağlıyken giremiyorum, swarm wifiden çalışmıyor, swarm wifiden açılmıyor, swarma wifi üzerinden giriş olmuyor. Wifiye bağlandığım taktirde tüm uygulamalara telefonum girmesine rağmen swarm hesabına erişim işlemi gerçekleştiremiyorum. Buna neden olan bağlantı sorunlarının önüne geçilebilmesi için yapılacak kontrol aşamaları tek tek kaleme almış bulunuyoruz.

Telefondan swarma giremiyorum

Kullanımını sağlamış olduğunuz telefondan swarm hesabına girerek işlem sağlayamıyorsanız o halde bağlı bulunduğunuz wifiye ait modemin kapatılıp açılmasını sağlayalım. Modem kapanıp açıldıktan sonra hala daha sorun yaşamaya devam ederseniz bu durumda telefondan uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayalım.

Swarm wifiden çalışmıyor girmiyor, telefondan swarma giremiyorum, swarm wifiden çalışmıyor, swarma wifiden giremiyorum, swarm wifiden açılmıyor, wifiye bağlıyken swarm açılmıyor

Yeniden yükleme yaptığınız da da hala daha sorun devam ediyorsa bu durumda android telefon kullanıyorsanız aşağıdaki adımları kaleme alalım.

  • Wifi üzerinden swarm uygulamasın da sorun yaşıyorsanız eğer ”Ayarlar>Wifi>Kablosuz ağ adına basılı tutarak>Ağ yapısını değiştir>Gelişmiş seçenekleri göster bölüme tıklıyoruz.
  • Sayfayı en sona aldığımızda DHCP alanını Statik IP olarak değiştirelim
  • İP Ve DNS gireceğiniz bir bölüm gelecektir. DNS alanına (8.8.8.8 ve 8.8.4.4) yazma işlemleri tamamlandıktan sonra kaydedip ayarlarımızı tamamlıyoruz.
  • Telefondan uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayarak sorunu gidermiş olacağız.

Swarm wifiden çalışmıyor girmiyor, telefondan swarma giremiyorum, swarm wifiden çalışmıyor, swarma wifiden giremiyorum, swarm wifiden açılmıyor, wifiye bağlıyken swarm açılmıyor

 

Telefon markası iphone olan telefon kullanıcılarının yapması gereken işlemi ise aşağıdaki gibidir;

  1. İphone telefonu üzerinden wifiye bağlıyken swarm açılmıyorsa ; Ayarlar>Wifi>Bağlı olduğunuz ağın yanındaki (i) alanına tıklıyoruz.
  2. Gelecek olan sayfa da ”DNS’i Ayarla” bölümüne tıklıyoruz.
  3. 2 tane seçenek verecektir. Bu verilen seçenekler içerisinden ”Elle” işaretleyerek DNS bölümüne (8.8.8.8 ve 8.8.4.4) giriş yaparak kaydetme işlemlerini tamamlayalım.
  4. Yapılan işlem ayarları ile birlikte sorunumuz ortadan kalkmış artık swarm hesabında dilediğiniz gibi gezinti yapmaya başlayacaksınız.

Olur da Swarm wifiden çalışmıyor girmiyor sorun yaşarsanız durumu yorumdan bize aldığınız hatalarla birlikte belirtiniz.

Swarm wifiden çalışmıyor girmiyor, telefondan swarma giremiyorum, swarm wifiden çalışmıyor, swarma wifiden giremiyorum, swarm wifiden açılmıyor, wifiye bağlıyken swarm açılmıyor Swarm wifiden çalışmıyor girmiyor, telefondan swarma giremiyorum, swarm wifiden çalışmıyor, swarma wifiden giremiyorum, swarm wifiden açılmıyor, wifiye bağlıyken swarm açılmıyorSwarm wifiden çalışmıyor girmiyor, telefondan swarma giremiyorum, swarm wifiden çalışmıyor, swarma wifiden giremiyorum, swarm wifiden açılmıyor, wifiye bağlıyken swarm açılmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here