Paylaş

Swarm telefon numaram görünmesin gizleme. Swarm hesabında arkadaşlarınızın numaranızı görmesini istemiyorsanız ayarları yazımızdaki gibi yapabilirsiniz.

Kısa zaman içerisinde yer bildirimi uygulaması olarak hayatımızdaki yerini alan swarm hesabında merak edilenleri yazmaya devam etmekteyiz. Uygulama geçen zaman içerisinde kendisini yenileyerek bir çok özelliklerini aktif hale getirmiştir. Bir dönemin en gözde uygulamalarından birisi olan swarm hesabını aktif kullanan kişilerin olduğunu belirtebiliriz. Telefonlarımıza indirmiş olduğumuz uygulamalara gerek mail bilgilerimizi gerekse de iletişim bilgilerimizin girişini gerçekleştiriyoruz. Bu bilgilerin kimse tarafından görünmesin istiyorsanız kendiniz uygulama içerisinde gizleme sağlamanız gerekiyor. Harici durumunda uygulamalar kişisel bilgileriniz başkaları tarafından da görünmektedir. Swarm hesabına yeni üye olan biriyseniz bazı ayarların nereden sağlandığını bilememeniz gayet normaldir. Biz de hazırladığımız bu yazımız da sizlerin swarm hesabı içerisinde var olan iletişim bilgilerinizin başkası tarafından görünmesine engel sağlayacağız.

Swarm telefon numaram görünmesin gizleme

Swarm telefon numaram çıkmasın, swarm telefon numarasını gizleme, swarm telefon numarası nasıl gizlenir, swarm telefon numaramı kimse görmesin istiyorum, swarm telefon numaram görünmesin, swarm hesabında telefon numaramın görünmemesi için ne yapmam gerekiyor. Gideceğiniz mekanda kimlerin olduğunu ya da o mekanda kaç kişi olduğunu görebilmek için swarm hesabı oldukça işinizi görmektedir. O yüzden telefonlardaki yerini alan uygulamalardan birisi haline gelmiştir.

Swarm numara gizleme

Swarm hesabına diğer uygulamalarda olduğu gibi girişleriniz sırasında mail ya da telefon numara bilgilerinizi girebiliyorsunuz. Uygulama da eğer siz kapatmadıysanız birine yazdıktan sonra telefon numaranızın bilgisi karşı tarafa gösterilmektedir. Önüne geçebilmek içinde aşağıdaki aşamaları sırasıyla sağlamanız yeterlidir.

Swarm telefon numaram görünmesin gizleme, swarm numarayı gizleme, swarm telefon numarasını gizleme, swarm telefon numaramı kimse görmesin, swarm numaram görünmesin, swarm numara nasıl gizlenir

  • Telefon numara bilgilerinizin gizli tutulması güvenliğiniz içinde önem arz etmektedir.
  • Bilgilerin swarm üzerinden öğrenilmesinin önüne geçebilmek için uygulamaya giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Hesaba giriş işlemi sağladıktan sonra sol üst tarafta bulunan profil resmine tıklıyoruz.
  • Buna tıklayınca gelen seçenekler içerisinde ‘’Gizlilik ayarları’’ kısmına girişi sağlıyoruz.
  • Gelen ekranda ‘’Arkadaşlarımın, eğer yazdısam, telefon numaramı görmelerine izin ver’’ seçeneğinin yanındaki tik işaretlidir. İşareti kaldırdıktan sonra artık uygulama içerisinde birine yazsanız bile numaranız görünmeyecektir.

Swarm telefon numaram görünmesin gizleme yapmak isteyenler için sağlanması gereken işlemlerden bahsettik. Ayarları belirtilen şekilde işleme almanız yeterlidir.

İsterseniz sizin için hazırladığımız Swarm engeli kaldıramıyorum kalkmıyor makalemizi inceleyebilirsiniz.

Swarm telefon numaram görünmesin gizleme, swarm numarayı gizleme, swarm telefon numarasını gizleme, swarm telefon numaramı kimse görmesin, swarm numaram görünmesin, swarm numara nasıl gizlenir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here