Paylaş

Swarm hesabında telif hakkı ihlali bildirme. Birinin size ait olan bir bağlantıyı kullanması halinde bunun şikayetini nasıl yapacağınızı anlatacağız.

Check-in sistemiyle hayatımıza giren swarm uygulaması bir aralar en popüler uygulamalar içerisindeydi. Hala daha aktif kullanan kitle sayısı oldukça fazladır. Uygulamanın en güzel yanı ise bir mekana gitmeden önce orada kaç kişinin olduğu önceden görebiliyor olmanızdır. Tüm sosyal medya uygulamalarında oluşan telif hakkı sorunu swarm uygulamasında da ihlal edilebiliyor. Telif hakkını ihlal ettiğiniz gönderi için şikayette bulunabilmek için imza sahibi ya da dijital imza yetkisine sahip olmanız gerekiyor. İtirazın sağlanabilmesi için swarm uygulamasının verdiği alandan formumuzu doldurarak ilgili bağlantıya itiraz edebiliriz. Yapılan işlem sonrasında işlemler swarm yetkilileri tarafından incelenerek ilgili paylaşım noktasında kaldırmaya gidecektir. Telif hakkı şikayetinde bulunmadan önce o fotoğraf ya da yazının size ait olduğunu ispati için imza yetkinizin olması gerektiğini tekrar hatırlatmak isteriz. Eminim şimdi telif hakkı için şikayet formunu nasıl dolduracağınızı merak ediyorsunuzdur. Buna dair detaylar ise yazı içerisinde sizlere sunmuş bulunuyoruz.

Swarm hesabında telif hakkı ihlali bildirme

Swarm telif hakkı ihlali, swarm telif formu nerede, swar m telif formunu bulamıyorum, swarm telif şikayeti etmek istiyorum, swarm telif şikayeti için ne yapmam gerekiyor, swarm fotoğrafımı kullanıyor, swarm yazımı başka biri kullanıyor. Swarm hesabında başka biri tarafından paylaşılan bir görsel size ait olan bir bağlantıyı kullanıyorsa bunun itirazını nasıl yapacağınızı kapsamlı bir biçimde sizlere aktaracağız.

Swarm telif formu

Swar hesabında telif hakkı ihlalinin ilgili yetkililere iletebilmesi için Buraya tıklayıp ilgili form ekranına geliyoruz.

Swarm hesabında telif hakkı ihlali bildirme, swarm telif formu, swarm telif şikayeti, swarm telif hakkı ihlali, swarm telif formu nerede, swarm telif formunu bulamıyorum

  • Gelen ekranda Ad, Soyadınız, Telefonunuz, Adres bilgilerinizi doğru bir şekilde giriş gerçekleştirmesini sağlıyoruz.
  • Sayfa eğer İngilizce ise sağ tıklayıp Türkçe diline çevir diyerek işlemlerinizi daha kolay hale getirebilirsiniz.
  • Formu doğru bir şekilde doldurduktan sonra gönder demeniz halinde forum swarm yetkililerine iletilecektir.
  • Yetkililer telif şikayetinizi doğru bulduğu andan itibaren o kişinin gönderisini kaldıracaktır.
  • Tabi karşı tarafa da uyarı gidecektir.

Swarm hesabında telif hakkı ihlali bildirme ayarlarını belirttiğimiz şekilde sağladıktan sonra herhangi bir problem kalmayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here