Paylaş

Swarm giriş yapmama izin vermiyor dışarı atıyor. Swarm uygulamasına giriş yaptığınız sırada sürekli dışarı atma durumu yaşanıyorsa çözümünü birlikte ele alacağız.

Bir dönemin en çok kullanılan ve indirilen uygulamalarından birisi olan Swarm eskisi popülerliği kalmasa da herkes tarafından kullanıma devam edilmektedir. Ama ilk yayıldığı dönemde hemen hemen herkesin severek giriş yaptığı uygulamalardan birisidir. Check-in özelliğiyle birlikte yer bildirimlerinizi yapabildiğiniz uygulama zamanında herkesin işine oldukça yarıyordu. Gideceğimiz mekanlara gitmeden önce ne kadar kişi olduğunu kontrol etmek istiyorsak eğer gerekli kontroller bu doğrultuda ilerlenmekteydi. Hemen o mekanın adını arama kısmına yazıp Check-in yaptığımızda mekanda bulunan kişi sayısına ulaşabiliyorduk. Mekana gittiğimizde ise yine bu program aracılığıyla çoğu kişiyle tanışma fırsatımızda olmaktadır. Yine aynı şekilde ilerleme yapan uygulama da artık bilgilerin çoğu gizlendiği için aynı yerde Check-in yaptığınızı kişiyi görememe durumunuz olabilmektedir. Swarm kullanımı yapmaya devam eden kullanıcılar hesaplarına erişim sağlamaya çalıştıklarında dışarı atma sorunuyla karşılaştıkları için problemin giderilmesine göz gezdireceğiz.

Swarm giriş yapmama izin vermiyor dışarı atıyor

Swarm dışarıya atıyor, swarm girmeme izin vermiyor, swarm neden dışarı atıyor, swarm girişe müsaade etmiyor, swarm giriş sorununu nasıl giderebilirim, swarm dışarı atma sorununu giderme, swarm girişte dışarıya atmasını istemiyorum. Swarm gideceğiniz mekanları önceden keşif etmenize ve mekanın ne kadar popüler olduğunu anlamamıza yarayan sosyal medya uygulamalarından birisidir.

Swarm sürekli dışarıya atıyor

Çoğu kullanıcının zevkle kullanmış olduğu uygulamayı Play store ya da Apple store üzerinden ücretsiz şekilde telefonlarınıza indirebiliyorsunuz. Swarm girişte yapılan çıkışların ana kaynağı siz ya da sunucu olabilir. Sunucu kaynaklı olan sorunlara sizler müdahalede bulunamıyorsunuz. Ancak sizle alakalı problemleri gidermek için gerekli önemleri alabilirsiniz.

Swarm giriş yapmama izin vermiyor dışarı atıyor, swarm dışarı atıyor, swarm girmeme izin vermiyor, swarm sürekli dışa atıyor, swarm dışarı atmasın, swarm dışarıya neden atıyor
  • Swarm hesabınıza girmeye çalışırken arka planda çalışan uygulamalar varsa eğer bu uygulamaların tamamını kaldırmanız gerekiyor.
  • Uygulamaların kaldırılmasıyla birlikte tekrardan giriş yapmaya çalıştığınızda hesabınıza sorunsuz şekilde giriş yapabilirsiniz.
  • Sorun hala devam ediyorsa bu hususta uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemek kesin bir çözüm olacaktır.
  • Sorunun sizle alakalı olup olmadığını test etmek için farklı bir arkadaşınızdan giriş yapmayı deneyebilirsiniz.
  • Denemelerle beraber problemin giderilmiş olması gereklidir.
TAVSİYE YAZI: Swarm arkadaşlıktan çıkarma çıkmıyor

Ayarlarımızı belirtilen şekilde yapmanızla beraber sorunun net bir şekilde giderilmesi gereklidir. Hala daha sorun devam eder ya da swarm ile alakalı farklı bir problem yaşarsanız bize durumu yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here