Paylaş

Swarm engellenen kişileri bulamıyorum. Swarm uygulamasında engel listesini nerede olduğunuz hazırladığımız yazımızda sizlere aktaracağız.

Akıllı telefonların günümüzde yaygınlaşmasıyla birlikte telefonlara özel uygulamalarda beraberinde cihazlara yüklenmeye başlanmıştır. Teknoloji anlamında geliştirilen uygulamalar kişilerin birbirleriyle iletişiminin daha rahat bir şekilde sağlanmasına imkan olmuştur. Yüz yüze konuşulmayan konuların sosyal medya uygulamaları sayesinde dile getirildiği ortam artık bulunmaktadır. Ama tanımadığımız kişilerin bizleri sürekli istek gönderip rahatsız etmesi sıkıcı bir hal almaktadır. Swarm da bu uygulamalardan bir tanesidir. Her anlamda tanımadığımız kişilerden istenmeyen davranışlar alabilmekteyiz. Bu kişilerin engellenmesini tüm uygulamalarda olduğu gibi swarm hesabından da gerçekleştirebiliyorsunuz. Engellenen kişilerin daha sonrasında nerede bulabileceğinizi toplu bir şekilde görebilmek için bu listeye nereden ulaşacağınızı yazımızda belirteceğiz.

Swarm engellenen kişileri bulamıyorum

Swarm engellenen kişiler nerede, swarm engel listesini bulamıyorum, swarm engel listesi yok, swarm engellenen kişileri göremiyorum, swarm engel listemi nasıl bulabilirim, swarm uygulamasında engellene kişiler görünmüyor, swarm engel listesi, swarm engellenenler. Swarm hesabında size rahatsızlık veren kişilerin engellenmesi sonrasında bu kişilerin nereye gittiğini beraber kontrol edeceğiz.

Swarm engel listem nerede

Swarm hesabında engel verdiğiniz kişilerin daha sonrasında kimler olduğunu bulabilmeniz yönündeki aşamaları birlikte kontrol sağlayacağız. Uygulamaya giriş gerçekleştirdikten sonra profil alanına geliyoruz.

Swarm engellenen kişileri bulamıyorum, swarm engel listesi nerede, swarm engel listesini bulamıyorum, swarm engellenenler, swarm engellediğim kişiler nerede, swarm engellediğim kişileri göremiyorum

  • Profil sekmesine geldiğiniz de sağ üst alanda bulunan ‘’Ayarlar’’ bölümünün içerisine giriş yapıyoruz.
  • Beraberinde karşımıza bir ekran gelecektir. Gelen ekranda bulunan seçenekler içerisinde mesajlar kısmının hemen altında ‘’Engellediğim kişileri görüntüle’’ seçeneğini göreceksiniz.
  • Uygulama da engellendiğiniz kişilerin tamamını bulacağınız yer tam olarak burasıdır.
  • Ama siz de böyle bir yer yoksa uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyip tekrar giriş gerçekleştirmeniz gereklidir.
  • Güncelleme gelmişse güncelleme yaparak kontrollerinizi sağlatabilirsiniz.
  • Son olarak başka bir cihazdan aynı kontrolleri sağlayıp hesabınızda böyle bir alanın olup olmadığını incelemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Ayarlarını gerçekleştirdiğimiz swarm engellenen kişileri bulamıyorum konumuz da belirtilen ayarlar ışığında sorun kalmayacaktır. Sağlanan aşamalar içerisinde aklınıza takılan yer olursa bize bunu yorumdan iletebilirsiniz.

Dilerseniz sizin için hazırlamış olduğumuz Swarm arkadaşlık isteği gönderilmesin yazımızı inceleyebilirsiniz. Takıldığınız yerler olduğunda hiç sıkılmadan yorum alanına durumu belirtebilirsiniz.

Swarm engellenen kişileri bulamıyorum, swarm engel listesi nerede, swarm engel listesini bulamıyorum, swarm engellenenler, swarm engellediğim kişiler nerede, swarm engellediğim kişileri göremiyorumSwarm engellenen kişileri bulamıyorum, swarm engel listesi nerede, swarm engel listesini bulamıyorum, swarm engellenenler, swarm engellediğim kişiler nerede, swarm engellediğim kişileri göremiyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here