Paylaş

Swarm engeli kaldıramıyorum kalkmıyor. Swarm hesabında engellendiğiniz kişinin engelini kaldırmak için haberimizi inceleyebilirsiniz.

Facebook, twitter, instagram, whatsapp, tik tok ve swarm gibi uygulamalarda rahatsızlık veren kişilerin engellemesini anında devreye almaktayız. Engellediğimiz kişi yakın olarak tanıdığımız ve gerçekte de görüştüğümüz biriyse onunla barıştıktan sonra bu engelin kaldırılmasını yapabilmekteyiz. Uygulama içerisinde engellediğiniz kişinin engellini nasıl kaldıracağınızın incelemesini sağladık. Bir çok kişi aradan zaman geçmesinden ötürü engel kaldıracağı kişinin kullanıcı adını bilmediğinden ötürü sorunla karşılaşmaktadır. Böyle bir durumun yaşanmaması için ilgili incelemelerimizi sağlamış bulunuyoruz. Uygulama içerisinde engellemiş olduğunuz birinin üzerine gelerek engeli tekrar geri kaldırma işlemi mümkündür. Ama engellenen kişinin ismine dair en ufak bir fikre sahip değilseniz bu durumda engel listesi alanından o kişinin ismine erişim gerçekleştirebilirsiniz. Tüm aşamalar kontrol edildiğinde engellediğimiz kişinin engellini tekrar geri kaldırabilmek için sağlanacak çözüm aşamalarını birlikte gözden geçirelim.

Swarm engeli kaldıramıyorum kalkmıyor

Swarm engel nasıl kalkar, swarm hesabımda engeli kaldıramıyorum, swarm engel kalkmıyor, swarm engellediğim kişinin engellini nasıl kaldırabilirim, swarm hesabımda engeli kaldırmak için ne yapmam lazım, swarm engel yönünde nasıl bir işlem sağlayabilirim, swarm engellediğim kişinin adını bilmiyorum. Engel sonrasında pişmanlık duyup tekrar kişinin engelini kaldırmak istediğiniz de giriş yaptığınız uygulama swarm ise o halde doğru yerdesiniz. Swarm hesabında engellediğiniz kişinin engelini geri çekmek için izlenecek çözüm yollarını birlikte inceleyeceğiz.

Swarm engel kaldırma

Bize rahatsızlık veren ya da günlük hayatta arkadaşımız olan ve bazı sebeplerden dolayı konuşmadığımız kişiyi anında engellemesini sağlayabilirsiniz. Engelleme sonucunda kişiyle tekrar barıştığımız da mecburi olarak sosyal medyadan da engellemeyi kaldırmak durumundayız.

Swarm engeli kaldıramıyorum kalkmıyor, swarm engel kaldırma, swarm engel nasıl kalkar, swarm engel kalkmıyor, swarm engellemeyi kaldırma, swarm engeli kaldıramıyorum

Engellemenin kalkabilmesi için o kişinin profil ekranına gelip sağ üst alanda bulunan (…) üç noktalı bölüme tıklayıp engel kaldır butonuna tıklamanız mümkündür. Ama burada yaşanan sorun ise engellenen kişinin ismini hatırlamamaktır. Böyle durumda da sol köşede profilinize tıklıyoruz. Oradan da sağ üst alanda ayarlar seçeneği olacaktır.

Ayarların içerisine giriş yaptığınız da ‘’Engellenen kişi listesini görüntüle’’ bölümüne tıklıyoruz. Gelen ekranda bulunan kişilerden istediğiniz kişinin engellemesini kaldırabilirsiniz. Yapılan ayarlarla birlikte eğer kişi engeli kaldırmanıza rağmen o kişiyi bulamıyorsanız muhtemelen kişi hesabı dondurmuş olabilir. O yüzden başka bir hesaptan kontrol etmeniz de fayda bulunmaktadır.

Yine engel kalkmamışsa internet bağlantısını kontrol edip uygulamayı kaldırarak yeniden yüklemesini gerçekleştirelim. İsterseniz sizin için hazırladığımız Swarm arkadaşlık isteği gönderilmesin makalemizi inceleyebilirsiniz.

Swarm engeli kaldıramıyorum kalkmıyor, swarm engel kaldırma, swarm engel nasıl kalkar, swarm engel kalkmıyor, swarm engellemeyi kaldırma, swarm engeli kaldıramıyorum Swarm engeli kaldıramıyorum kalkmıyor, swarm engel kaldırma, swarm engel nasıl kalkar, swarm engel kalkmıyor, swarm engellemeyi kaldırma, swarm engeli kaldıramıyorumSwarm engeli kaldıramıyorum kalkmıyor, swarm engel kaldırma, swarm engel nasıl kalkar, swarm engel kalkmıyor, swarm engellemeyi kaldırma, swarm engeli kaldıramıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here