Swarm durduruldu durdu yazıyor cıkış yapıyor sorunun altında neler yatmak olduğunu merak eden birisi iseniz ve bu problemi yaşıyorsanız çözüm haberimizde.

Gidilen mekanlarımızda nerede neyin olduğunu önceden öğrenmemize sebebiyet veren swarm hesabında her geçen gün kitle artışı yaşanmaktadır. Tabi uygulamayı aktif olarak kullanan kitlenin de zaman zaman sorunlar ile karşılaştığı ise aşikardır. Bu sorunlardan en can sıkıcı durum ise giriş yaptığınızda gezinti yaptığınız sırada çıkışa atmasıdır. Yada durduruldu yazısı ile karşılaşmak olmaktadır. Böyle bir sorun ile karşılaşan kullanıcılar tekrar giriş sağlamak istediklerinde giriş işlemleri esnasında problemlerle karşı karşıya kalıyor. Bir anda çıkışa atılmasını ve daha sonrasında tekrar giriş yapılma işlemleri sonrasında yaşanan problemlere nelerin sebep olduğunu size anlatacağız. Siz de artık böyle bir problem ile karşılaşmamak için tüm uygulamalarınıza kaleme aldığımız işlemleri yapabilirsiniz. Çünkü hata genel olarak bütün programlar da karşınıza gelen bir hatadır.

Swarm durduruldu durdu yazıyor cıkış yapıyor

Swarm hesabımdan bir anda çıkış yaptı, swarm çıkış yapıyor, swarm giriş olmuyor, swarm giremiyorum, swarm hesabıma girdikten sonra tekrar çıkış yapıyor, swarm hesabıma erişim gerçekleştiremiyorum diye üzüntü içerisine girmenize gerek bulunmamaktadır. Birlikte sağlayacağımız işlem adımlarıyla beraber artık bu ve benzeri tarz durumlarda üzüntü yaşamanızın önüne geçeceğiz. Tüm hesaplarımızda yaşanan durduruldu sorununa artık dur demenin zamanı geldi de geçiyor bile. Şimdi gelin birlikte yapacağımız işlemlere göz atalım.

Swarm durduruldu

Swarm hesabınıza giriş sağladıktan sonra orada check-in işlemlerinizi gerçekleştirdiniz. Ve tam o mekanda kimlerin olduğuna bakacaksınız ki uygulama sizi bir anda dışarıya attı. İşte böyle bir durumla artık karşı karşıya kalmamak için nelerin yapılacağını size anlatacağız. Şimdi öncelikle bu hatanın gelme sebeplerinden biri arka planda çalışan uygulamaların var oluşuyla alakalıdır. Yani siz bu uygulamaları kapatmadan sürekli farklı uygulamalar açarsanız bu sorunu devam ettiren bir işlem haline getirecektir.

Swarm durduruldu durdu yazıyor cıkış yapıyor, swarm atıyor, swarm çıkış yapıyor, swarm durduruldu, swarm durdu,swarm hesabıma giriş yapamıyorum

Haliyle arka planda çalışan tüm uygulamaların kapatılmasını gerçekleştirelim. Yaptığımız bu işlem ayarı sonrasında sorun muhtemel ve kuvvet olarak çözüme kavuşmuş olacaktır.

Beraber yapılan arka plan uygulamalarını kapatmanıza rağmen hala daha sorun devam ederse bu durumda telefonumuzdan ”Ayarlar>Uygulamalar>Tümü” alanın girelim Bu alandan Swarm hesabını bulacaksınız. Oranın içerisine giriş işlemi gerçekleştirildikten sonra verileri yada ön belleği temizle yazılarını göreceksiniz. Her ikisini de işleme alalım. İşleme alınan ayarlar sonrasında problem artık kalkmış olacaktır.

Swarm durduruldu durdu yazıyor cıkış yapıyor hatasının gelme sebebi genel olarak arka planda çalışan uygulamalarla alakalı olsa da yine de tüm işlemleri sağlamanız da fayda bulunmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz