Swarm check in yaptığım görünmesin çıkmasın. Yer bildirimi yaptığınız da o mekanda isminizin gizlemek istiyorsanız detaylar yazımızda.

Swarm uygulamasında getirilen yeniliklerle birlikte kullanımın daha fazla artırıldığını belirtebiliriz. İlk çıktığı anlarda bir çok kullanıcı kitlesi hangi işlemin nereden yapıldığını bilmemesinden ötürü oldukça sorun yaşamıştır. Zaman içerisinde yapılan çekin sayısına göre kullanıcıların hesaplarının olmadığını görebilirsiniz. Oluşan bu swarm kaynaklı bir sorun değil aksine o kişilerin check in yaptıktan sonra kendiniz gizliye almasıyla alakalı bir durumdur. Uygulamadaki bu özelliği zaman içerisinde herkes kullandığı için siz de kullanmak isteyebilirsiniz. Swarm hesabında yaptığınız check in yani yer bildiriminde bulunduktan sonra o adreste profiliniz çıkmasın istiyorsanız ayarları belirttiğimiz şekilde yapmanız yeterlidir. Bir yere gitmeden önce eminim siz de swarm uygulamasının içerisine girerek o mekanda kim var ya da kaç kişi var diye önden bir kontrol ediyorsunuzdur. Check in yaparak bu bilgiye ulaştığınız için kişi kitle sayısını bulabiliyorsunuz. Ama orada bulunduğunuzu gizlemek için belirttiğimiz ayarları sağlayabilirsiniz.

Swarm check in yaptığım görünmesin çıkmasın

Swarm check in yaptığım gözükmesin, swarm check in gizleme, swarm yer bildirimimi gizlemek istiyorum, swarm check in yaptığım yerde görünmek istemiyorum, swarm check in görünmesin, swarm yaptığım check in çıkmasın istiyorum. İlk çıktığı dönemde bir anda popüler olan ve telefonlarındaki yerini alan swarm uygulamasını kullanan aktif kullanıcılar için özelliği paylaşacağız.

Swarm check in gizleme

Swarm hesabında yapılan check in yani yer bildirimini yaptıktan sonra o alanda görünmemeniz için sağlanacak ayarları aşağıdaki gibidir;

Swarm check in yaptığım görünmesin çıkmasın, swarm check in yaptığım çıkmasın, swarm check in gizleme, swarm check in gizlenmiyor, swarm check in nasıl gizlenir, swarm check in gizli

  • Uygulamanın içerisine girdikten sonra sol üst alanda bulunan ‘’Profil’’ simgesine tıklıyoruz.
  • Profil simgesine tıklandıktan sonra gelen ekranın sağ üst alanında yer alan ayarlar sekmesine giriş sağlayalım.
  • Buradan gelen seçenekler içerisinde Check in yazısının hemen altında;
  • ’Halka açık olan, belli bir mekanda check-in yapmış kişiler listesinde beni de göster ‘’seçeneğinin yanındaki tiki kaldırıyoruz.
  • Yine aynı şekilde ‘’Mekan yöneticilerinin, mekanlarına check in yaptığımda veya en iyi müşterilerinden biri olduğumda görmelerine izin ver’’ seçeneğinin yanındaki tiki kaldırıyoruz.
  • Artık check in yaptığınız da liste de siz gözükmeyecektir.

Swarm check in yaptığım görünmesin çıkmasın yapılan ayarlarla birlikte yer bildirim listesinde sizin görünmeniz mümkün olmayacaktır. Sadece orada bulunan kişi sayısında rakam görünecek farklı bilgiler görünmeyecektir. Takıldığınız yer olursa bize yorum alanından durumu iletebilirsiniz. İsterseniz Swarm engellenen kişileri bulamıyorum yazımızı kontrol edebilirsiniz.

Swarm check in yaptığım görünmesin çıkmasın, swarm check in yaptığım çıkmasın, swarm check in gizleme, swarm check in gizlenmiyor, swarm check in nasıl gizlenir, swarm check in gizli

Önceki İçerikKlavyede iki nokta üst üste yapamıyorum
Sonraki İçerikinstagram hesap verileri nerede bulamıyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz