Swarm check in başarısız hatası alıyorum. Swarm uygulamasında çekin yaptığınız da işlem başarısız hatası alıyorsanız nedenine ve çözüme birlikte bakacağız.

Swarm uygulaması ilk çıktığı sıralarda herkes tarafından aktif kullanılan uygulamalardan birisiydi. Son dönemlerde ilk çıktığı zamanlardaki popülerliğini kaybetmeye başlamıştır. Ancak yine de uygulamayı aktif olarak kullanan bir çok kullanıcı kitlesinin olduğu belirtebiliriz. Swarm hakkında kısaca bilgi verecek olursak bir mekana gitmeden önce orada kimlerin olduğuna yaptığınız check in ile birlikte görebiliyorsunuz. Ya da evde otururken mahallede kimlerin olduğuna yine check in yöntemi ile bakmanız mümkündür. Ama swarm kullanıcıları belli zamanlarda yaptıkları check in ile ilgili işlemlerin hata verdiğini dile getirmektedir. Check in başarısız demesinden ötürü o an gideceği mekana dair bir fikir edinememesi ister istemez sıkıcı bir durum olmaktadır. Sorunun sizle mi alakalı yoksa swarm ile ilgili mi olup olmadığını test edebilmek için de kontrollerimizi tamamladık. Beraber yaptığımız birkaç işlem sonrasında artık check in işlemlerine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Swarm check in başarısız hatası alıyorum

Swarm uygulamasında check in yapamıyorum, swarm check in başarısız diyor, swarm check in başarısız olmasındaki neden nedir, swarm check in yapmıyor, swarm hesabımda check in hata veriyor, swarm check in sorun yaşıyorum. Swarm uygulamasını diğer uygulamalardan ayıran en temel özellik ise check in olmasıyla alakalıdır. Özelliğin çalışmaması ister istemez size de sorun yaşatacaktır.

Swarm check in hata veriyor

Sosyal medya uygulamaların fazlalaşmasının en büyük nedenlerinden birisi teknolojinin hızla gelişmesidir. Teknoloji geliştikçe cihazların yenilendiğini görebilirsiniz. Akıllı telefonların özelliğinin artması da yeni uygulamaların çıkmasına öncülük etmektedir. Swarm ise bu gelişimde kendini gösteren uygulamalardan bir tanesidir.

Swarm check in başarısız hatası alıyorum, swarm check in başarısız, check in başarısız, check in çalışmıyor, swarm check in çalışmıyor, swarm check in hata veriyor

  • Swarm hesabında check in başarısız hatası alırsanız arka planda çalışan uygulamaları kaldırmanız da fayda bulunmaktadır.
  • Onun haricinde bu hatayı alan kullanıcıların bir çoğu internet bağlantısıyla ilgili sorun yaşamaktadır.
  • Wi-fiden bağlıysanız mobile, mobilden bağlıysanız wi-fiye bağlanarak deneme yapmanız da fayda bulunmaktadır.
  • Yaptığınız bu ayar sonrasında karşılaşılan bağlantı sorunu ortadan kalkacaktır.
  • Olur da hala daha sorun olursa uygulama ile ilgili bir sorun olup olmadığını test edebilmek için farklı bir telefondan deneme sağlayabilirsiniz.

Swarm check in başarısız hatası alıyorum diyenler için internet bağlantılarını kontrol etmesi yeterlidir. Bu ayarlar dışında oluşacak problemleri yorum kısmından bizlere paylaşabilirsiniz. Dilerseniz size özel hazırladığımız bir diğer yazımız Android başlatılıyor optimize ediliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Önceki İçerikFacebook hikayeye anket koyamıyorum
Sonraki İçerikinstagram profil sağ tarafta gözüküyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz