Paylaş

Swarm beklemedeki arkadaşlık isteğini geri çekme. Beklemede olan arkadaş isteğini geri almak için sağlanacak işlemleri yazımızda konu aldık.

Farklı farklı uygulamalar hayatımıza girse de swarm uygulaması farklı alanda telefonlarımızdaki yerini aldı. Bir mekana gitmeden önce o mekanda kimlerin olduğunu daha öncesinde görebiliyorsunuz. Check in sistemiyle bu bilgileri görebilmeniz mümkündür. Facebook, twitter, instagram ve diğer sosyal medya alanlarında tanımadığımız kişilere arkadaşlık istekleri göndererek o kişilerle tanışma fırsatı oluşturmaya çalışıyoruz. Swarm’da da bu durum farksız sayılmamaktadır. Biriyle iletişime geçebilmek için o kişiyle arkadaş olmanız gerekiyor. Ama her gün uygulama da bulunan kısıtlama topluluk kuralları gereği swarm hesabında da işleme alınmaktadır. Yani ne kadar fazla kişiye arkadaşlık isteği gönderirseniz bu sizin için o kadar mağdur edici bir durum. Çünkü gönderilen arkadaşlık istekleri karşı taraf tarafından kabul edilmesi gerekiyor. Şayet kabul görüyorsa o halde sorun yok istediğiniz kadar arkadaşlık isteği gönderebilirsiniz. Ama gönderimde sorun yaşamaya başlarsanız bu durumda beklemedeki arkadaşlık isteklerini kaldırmanız lazım. Nasıl olduğunu inceleyip sorunu çözüme kavuşturacağız.

Swarm beklemedeki arkadaşlık isteğini geri çekme

Swarm arkadaşlık isteği beklemede, swarm beklemedeki arkadaşlık isteğini kaldırma, swarm beklemedeki arkadaşlık isteğini geri alma, swarm beklemedeki işlemi iptal etme, swarm arkadaşlık isteğimi geri nasıl alabilirim, swarm istekleri geri alma. Göndermiş olduğunuz isteği geri çekebilmek için uygulama üzerinde sağlanacak işlemleri birlikte sağlayacağız. Çoğu kullanıcı uygulama da yeni olduğu için bu işlemin nasıl devreye girdiğiniz bilememektedir.

Swarm isteği geri çekme

Swarm hesabında gezinti yaptığınız sırada arkadaşlık isteği göndereceğiniz birinin üzerine geldiğiniz de daha önce arkadaşlık isteği göndermiş olabilirsiniz. Bu durumda ismin hemen yanında ‘’Beklemede’’ yazıyordur.

Swarm beklemedeki arkadaşlık isteğini geri çekme, swarm isteği geri çekme, swarm isteği kaldırma, swarm beklemedeki isteği geri alma, swarm arkadaşlık isteğini geri alma, swarm isteği kaldıramıyorum

  • İlk aşama da sorun olmayacağını düşünseniz de ilerleyen dönemlerde bu durum size arkadaşlık isteği göndermeniz de büyük sorunlara yol açacaktır.
  • O yüzden ilerleyen dönemlerde sorun yaşamayın diye aşağıdaki adımları devreye sokmanız gerekiyor.
  • Bekleme de yazan yere uzunca süre basılı tutuyoruz ta ki karşınıza ‘’ Cancel friend request ” yazısı gelene kadar.
  • Bu yazıyı gördüğünüzde onun üzerine tıklamanız durumunda beklemede olan arkadaşlık isteğinizi geri çekebilirsiniz.
  • Daha önce istek göndermiş olduğunuz kişilerin isimlerini biliyorsanız eğer o kişileri arama alanına yazarak tespit edip eğer gönderimde beklemede görünüyorsa işlemleri aynı şekilde sağlayabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen ayarları doğru bir şekilde işleme aldıktan sonra Swarm beklemedeki arkadaşlık isteğini geri çekme işlemleri bitecektir. Sorun oluşursa uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyelim. İsterseniz sizin için hazırladığımız Swarm check in başarısız hatası alıyorum yazımıza bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here