Paylaş

Swarm arkadaşlıktan çıkarma çıkmıyor. Arkadaş olarak eklendiğiniz kişiyi swarm hesabından silmek için gerçekleştireceğiniz ayarları konu aldık.

Günümüz de artık gerçek hayatta olduğu kadar sanal ortamda da arkadaş edinip onlarla görüşme gerçekleştirebiliyoruz. Sosyal medya uygulamaların çoğalmasıyla birlikte artık bir çok kişi uygulamalar üzerinden tanımadığı kişilerle iletişime geçmektedir. Onlarla diyalog haline girip içlerini dökmektedir. Swarm hesabında da iletişim ağı arkadaşlık sistemi üzerine kurulmaktadır. Arkadaş olduğunuz kişilerle mesajlaşıp o kişilerin yapmış olduğu yer bildirimlerini görebilmek mümkündür. Ancak bazen günlük hayatta olduğu gibi uygulamalarda da küstüğümüz kişileri arkadaşlıktan anında çıkarmaktayız. Swarm hesabında biriyle arkadaş olduğunuz da o kişiyi tekrardan arkadaşlık çıkarabilmek için yapmanız gerekenlerin tamamı yazımız da yer alacaktır. Arkadaşlıktan çıkardığınız kişinin daha sonrasında baktığınız da aynı şekilde arkadaş listenizde gördüyseniz onunda nedenlerini sizlerle paylaşacağız.

Swarm arkadaşlıktan çıkarma çıkmıyor

Swarm arkadaş silme, swarm arkadaşlıktan çıkarma, swarm arkadaşlıktan nasıl çıkarabilirim, swarm arkadaşlıktan silme için ne yapmam gerekiyor, swarm arkadaşlıktan çıkarmak istiyorum, swarm arkadaşlıktan çıkarma nerede, swarm arkadaşlıktan çıkarma yerini bulamıyorum. Sosyal medya arkadaşlığı çok samimi olmasa da bu alanda evlenen kişilerin dahi olduğunu biliyoruz. O yüzden her anlamda arkadaşlık önemli bir ayrıntıdır. Tabi herkes öyle olmayınca mecburi bir şekilde tanınmayan yüzleri hesaplarımızdan çıkarmaktayız.

Swarm arkadaş silme

İnstagram’da bu durum böyle değil sizi tanıyıp tanımayan ne kadar kişi varsa onların takip etmesi sizin yararınıza olarak görünmektedir. Ama arkadaşlık sistemi üzerine kurulu hesaplarda bu durum böyle değildir. Ne kadar az kişi o kadar huzur parolasıyla bakmaktadır.

Swarm arkadaşlıktan çıkarma çıkmıyor, swarm arkadaşlıktan çıkarma nerede, swarm arkadaş silme, swarm arkadaş nasıl çıkartılır, swarm arkadaşlıktan çıkmıyor, swarm arkadaşlıktan çıkarma olmuyor

Swarm hesabında arkadaş edindiğiniz kişilerin bir çoğunu arkadaşlıktan çıkarabilmek için uygulamaya giriş gerçekleştiriyoruz. Ana ekranda arkadaşlar yazan bölüme tıklıyoruz. Arkadaşlarınızın içerisinde hangi kişileri arkadaşlıktan çıkarmak istiyorsanız onun üzerine geliyoruz.

Beraberinde sağ üst alanda bulunan (…) bölüme tıklıyoruz. Buraya tıklandıktan sonra gelen ekranda ‘’Arkadaşlıktan çıkar’’ bölümüne tıklıyoruz. Beraberinde arkadaşlıktan çıkar engelle ya da sadece arkadaşlıktan çıkar var isteğe bağlı hangisini istiyorsanız kendinize bağlı yapabilirsiniz.

Bu işlemleri yaptıktan sonra hala daha arkadaşlıktan çıkmadıysa internet ağı o anki işlemde kesilmiş olabilir. Bağlantıları kontrol ederek aynı işlemi tekrarlayın. Hesabınıza başka bir telefondan girerek o kişiyi arkadaşlıktan çıkarmayı deneyin. Son olarak telefondan uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirmeniz yeterlidir.

Swarm arkadaşlıktan çıkarma çıkmıyor incelemeleri belirtilen şekilde işleme alabilirsiniz. İsterseniz sizin için hazırladığımız Swarm engeli kaldıramıyorum kalkmıyor yazımızı inceleyebilirsiniz.

Swarm arkadaşlıktan çıkarma çıkmıyor, swarm arkadaşlıktan çıkarma nerede, swarm arkadaş silme, swarm arkadaş nasıl çıkartılır, swarm arkadaşlıktan çıkmıyor, swarm arkadaşlıktan çıkarma olmuyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here