Paylaş

Swarm arkadaşlık isteklerini bulamıyorum. Gönderilen istekleri bulabilmek için izleyeceğiniz yöntemleri sizlerle paylaşacağız.

Swarm bir ara oldukça sık kullanılan uygulamalardan birisidir. Şimdilerde eski popülerliği kalmasa da yine de kullanıcı kitlesinin fazla olduğunu söyleyebilmek mümkündür. Check in sistemini swarm sayesinde daha iyi anladıktan sonra diğer uygulamalarda da bu sistem kullanılmaya başlandı. Ama daha kapsamlı olan ise hiç şüphesiz swarm uygulamasıdır. Bir çok sosyal medya uygulaması gibi bu uygulamada da sık kullanılan özellikler kısıtlamaya gitmektedir. Siz tanışabilirim umuduyla önünüze gelene arkadaşlık isteği yollarsanız daha sonrasında bu alanda tanıyor olduğunuz kişiye dahi arkadaş isteği gönderemezsiniz. Bu konuda engel almamanız için isteği kabul etmeyen kişiyi bularak beklemede olan işlemi geri çekmektir. Ama onun bunu görmediğine inanıyorsanız bu durumda beklemekte fayda bulunmaktadır. Yani 24 saat bekledikten sonra o kişinin isteği bilerek bekletiyor olma ihtimali yüksektir. Şimdi sizlere gönderilen istekleri nereden ve nasıl bulacağımızı anlatacağız.

Swarm arkadaşlık isteklerini bulamıyorum

Swarm gönderilen isteği bulma, swarm istekler nerede, swarm istekleri bulamıyorum, swarm istekler çıkmıyor, swarm gönderilen arkadaşlık isteğini bulma, swarm gönderilen isteği görmem için ne yapmam gerekiyor, swarm daha öncesinde gönderilen istekleri bulmak istiyorum, swarm istekleri görmenin bir yolu var mı? Uygulamayı yeni yükleyen biriyseniz bilmeden bir çok kişiye arkadaşlık isteği gönderip kısıtlama almış olma ihtimali oldukça yüksektir.

Swarm gönderdiğim istekler nerede

Gönderilen isteklerin geri çekilebilmesi için o kişileri bulmanız gereklidir. İsimleri biliyorsanız bulmak kolay ama bilmiyorsanız uygulama da gezinti yaparken karşınıza çıkması gerekiyor. Haricinde farklı türlü işlem sağlayamazsınız.

Swarm arkadaşlık isteklerini bulamıyorum, swarm istekler nerede, swarm istekler gözükmüyor, swarm istekleri bulamıyorum, swarm gönderilen arkadaşlık istekleri, swarm gönderilen istekleri bulma

  • İstekleri bulabilmek için öncelikle swarm uygulamasının içerisine giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra ‘’Arkadaş bul’’ alanına istek göndermiş olduğunu kişinin bilgileri yazıp aratabilişiniz.
  • Gelen ekranda o kişinin üzerine gelip isteği geri çekme işlemi sağlanabilmektedir.
  • Sağlanan bu işlem sonuçsuz kalırsa siz kişinin ismini yazdığınız da aşağıda ‘’Swarm’da herkesi ara’’ seçeneğine tıklamanız halinde o isme benzer tüm kişilerin arama da karşınıza geldiğini görebilirsiniz.
  • Bu da iyi bir yöntem olduğu için ortak arkadaşlarınızın sıralandığını da belirtmekte fayda bulunmaktadır.
  • Yani zaten hiç tanımadığınız birine istek gönderimi yapmak ve karşı tarafın bu isteği hemen kabul etmesini beklemek olmaz.

Bu belirtilen ayarlarla birlikte swarm uygulamasında arkadaşlık isteklerini bulabilirsiniz. Takıldığınız anlamadığınız bir noktayı bize yorumda paylaşmanız halinde tarafımızdan bilgi cevap olarak yoruma eklenecektir.Dilerseniz Swarm beklemedeki arkadaşlık isteğini geri çekme yazımıza bakabilirsiniz.

Swarm arkadaşlık isteklerini bulamıyorum, swarm istekler nerede, swarm istekler gözükmüyor, swarm istekleri bulamıyorum, swarm gönderilen arkadaşlık istekleri, swarm gönderilen istekleri bulma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here