Paylaş

Swarm arkadaşlık isteği gönderilmesin. Swarm uygulamasında istekleri kapatmak istiyorsanız sağlanacak işlemler yazımızda bulunmaktadır.

Tüm sosyal medya platformlarında tanımayan kişiler tanımadıkları insanlara arkadaşlık isteği gönderebilmektedir. Böyle sorunlarla karşılaşan bir çok kullanıcı sosyal medya kullanımını iptal etmektedir. Uygulamalarda genel şikayetleri göz önünde bulundurarak kullanıcıların isteğine bağlı olacak şekilde işlem yapmaktadır. Swarm uygulamasında da yine bu isteğinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Getirilen yenilikle birlikte artık her isteyen kişiye arkadaşlık isteği aktif olarak karşınıza gelmemektedir. Bunun temel nedeni o kişinin arkadaşlık isteğini başkalarına kapatmasıyla alakalıdır. Tabi isteği uygulamada herkese kapalı hale getirebilmek gibi bir ayar ne yazık ki yok. Sadece arkadaşlarının arkadaşları olarak belirleyip işlem sağlayabiliyorsunuz. Eğer sizin hiçbir arkadaşınız yoksa haliyle kimse sizi ekleyemeyecek böylelikle sadece siz tanıdığınız kişileri eklemiş olacaksınız. Şimdi bunu nasıl ayarlayacağımıza gelin birlikte kontrol edelim.

Swarm arkadaşlık isteği gönderilmesin

Swarm arkadaşlık isteğini kapatma, swarm istekler nasıl kapatılır, swarm arkadaşlık isteği görünmesin, swarm uygulamasında arkadaşlık isteklerini kapatmak istiyorum, swarm hesabımda istekler nereden kapatılır, swarm istekleri kapatabilir miyim. Swarm hesabınızda isteklerin kapalı konuma getirebilmek için sizin adınıza ayarları inceledik. Hesabın içerisinde bu işlemi hangi alandan yapacağınızı kolay bir şekilde sizlere aktarıp sorunu ortadan kaldıracağız.

Swarm arkadaşlık isteği gelmesin

Tanımayan kişiler size uygulama içerisinde istek göndermesin istiyorsanız bu durumda alınacak önlemler aşağıda ayrıntılı bir şekilde belirtmiş bulunuyoruz.

Swarm arkadaşlık isteği gönderilmesin, swarm arkadaşlık isteği gelmesin, swarm bana istek gönderilmesin, swarm bana istek gelmesin, swarm arkadaşlık isteğini kapatma, swarm arkadaşlık isteği kapanmıyor

Öncelikle uygulamaya giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra profil alanına gelelim. Oradan da sağ üst alanda bulunan ‘’Ayarlar’’ sekmesine tıklıyoruz. Ayarlar bölümüne girdikten sonra gelen ekranda bulunan seçenekler içerisinde ‘’Gizlilik ayarları’’ kısmına erişim gerçekleştirelim.

Buraya giriş yaptığınız da ‘’Arkadaşlık istekleri’’ ‘’Sana kimlerin arkadaşlık isteği gönderebileceğini seç:’’ Seçeneğinin hemen altında,

  • Herhangi biri,
  • Arkadaşlarımın arkadaşları

Seçeneklerinden 2. Sıradakini seçmeniz halinde size artık bundan sonra sadece arkadaş olduğunuz kişiler sizlere arkadaşlık isteği gönderebilir. Tamamen kapatma işlemi ne yazık ki bulunmamaktadır. Ama kimseyle arkadaş olmazsanız eğer kimse size istek gönderemez siz göndermediğiniz sürece.

Ayarlar yaptığınız sırada takıldığınız bir husus varsa bize yorumdan iletebilirsiniz. İsterseniz sizin için hazırladığımız Swarm arkadaşlık isteklerini bulamıyorum yazımıza inceleyebilirsiniz.

Swarm arkadaşlık isteği gönderilmesin, swarm arkadaşlık isteği gelmesin, swarm bana istek gönderilmesin, swarm bana istek gelmesin, swarm arkadaşlık isteğini kapatma, swarm arkadaşlık isteği kapanmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here