Paylaş

Swarm arkadaşlarım gözükmesin çıkmasın. Swarm arkadaş listeniz başkalarına görünmesin istiyorsanız çözümü haberimizde yer almaktadır.

Mekana gitmeden önce yer bildirimi yani Check in yaparak orada bulunan kişilerin kontrolünü sağlayabiliyorsunuz. Swarm uygulaması da buna öncülük ederek kısa süre içerisinde inanılmaz bir kitleye ulaşım sağlanmıştır. Telefonlarındaki yerini alan swarm uygulamasında mevcutta bulunan arkadaşlarınızın dışardaki kullanıcılar tarafından görünmesini istemiyorsanız buna çözüm olarak araştırmaları sağlamış bulunuyoruz. Öncelikle swarm ilk çıktığında bu özellik hesaplarda aktif değildi. Yani sizin listenizi arkadaş olmayan kişilerde görebiliyordu. Fakat uygulamalar kendi içerisinde güncellemeye gittiğinden ötürü bu işlemi sağlayabilmek mümkündür. Swarm uygulamasına yeni üye olan biriyseniz bazı ayarların nerede olduğunu bilememeniz gayet normaldir. Hazırlamış olduğumuz yazı içerisinde swarmda arkadaş olduğunuz kişileri yani arkadaş listenizi gizleme yöntemlerinden bahsedeceğiz.

Swarm arkadaşlarım gözükmesin çıkmasın

Swarm arkadaş listemi gizleme, swarm arkadaşlarımı kimse görmesin, swarm arkadaşlarımı gizlemek istiyorum, swarm arkadaş listem gözükmesin, swarm arkadaş listem çıkmasın, swarm arkadaşlarımı gizleyemiyorum. Hesaba giriş yapıldıktan sonra arkadaş olduğunuz kişilerin başkaları tarafından çıkmasını istemeyebilirsiniz. Bu ayarları uygulama içerisinde sağlamanız gerekmektedir. Yalnız herkese kapalı konuma getiremiyorsunuz sizinle arkadaş olanlar bu listeyi görüntülenmektedir.

Swarm arkadaş listesini kapatma

Facebook hesabında arkadaş listenizi sadece ben olarak ayarladığınız da sizden başka hiç kimse arkadaş olduğunuz kişileri görememektedir. Aynı işlemi swarm üzerinden de yapmak isteyenlerden biriyseniz doğru yerde olduğunuzu belirtmek isteriz.

Swarm arkadaşlarım gözükmesin çıkmasın, swarm arkadaş listem gözükmesin, swarm arkadaşlarım çıkmasın, swarm arkadaş listesini gizleme, swarm arkadaşlarım görünmesin, swarm arkadaş listem gizlenmiyor

  • Swarm üzerinde istediğiniz bu işlemi herkese kapalı hale getiremiyorsunuz.
  • Sadece arkadaşlar olarak ayarlamasını gerçekleştirebiliyorsunuz. O yüzden her önüne gelen arkadaşlık isteklerini kabul etmeyebilirsiniz.
  • Peki dışarda kalan kişilere listeyi kapatmak için ne yapmanız gerekiyor buna şimdi bakacağız.
  • Swarm uygulamasına giriş yaptıktan sonra profil alanına geliyoruz.
  • Profil kısmına geldikten sonra sol üst alanda ayarlar sekmesi bulunuyor. Buraya tıklayıp içerisine giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Gizlilik ayarları yazan bölüme giriş gerçekleştiriyoruz. Gizlilik ayarlarının içerisine giriş yaptıktan sonra sayfayı aşağıya doğru indirelimç
  • Sayfayı aşağıya doğru indirdiğinizde ‘’Arkadaş listeni kimler görebilir?’’ Sadece arkadaşlar olarak seçtiğiniz de artık dışarda kalan kişiler sizin arkadaşlarınızı göremezler.

Swarm arkadaşlarım gözükmesin çıkmasın istiyorsanız belirttiğimiz ayarları işleme almanız yeterlidir. Ayarlar içerisinde aklınıza takılan bir şey varsa bunu bize yorumda paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz sizin için hazırladığımız Swarm arkadaşlık isteklerini bulamıyorum yazımıza göz atabilirsiniz.

Swarm arkadaşlarım gözükmesin çıkmasın, swarm arkadaş listem gözükmesin, swarm arkadaşlarım çıkmasın, swarm arkadaş listesini gizleme, swarm arkadaşlarım görünmesin, swarm arkadaş listem gizlenmiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here