Paylaş

Sniper elite v2 remastered sistem gereksinimleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız eğer bunların neler olduğunu yazımızda anlatacağız.

Günümüzde en popüler oyunlar arasındaki yerini alan Sniper elite v2 remastered oyununu bilgisayarınıza indirme yaptıysanız eminim silmek istemiyorsunuzdur. Lakin donma ve kasma olaylarından dolayı canınız sıkılabilirsiniz. O yüzden oyunun sistem gereksinimlerinin neler olduğunu bilmelisiniz. Oyun için gerekli olan bilgileri gelin beraber inceleyelim.

Oyunun içerisinde var olan silah ve araçlar o kadar etkileyici ki bu da oyunun popüler olmasındaki bir diğer etken diyebiliriz. Fakat oynanan oyunu daha öncesinde hiç bilgisayarınıza yüklemediyseniz eğer eminim kaç GB olduğunu araştırma yapabilirsiniz. Aslında kaç GB olmasından ziyade oyunun bilgisayara kurulabilmesi için gereksinimlerinin ne olduğunu bilmelisiniz. Oyunun dünya sıralamasında en çok oynanan oyunlar arasında olmasından dolayı bu gereksinimleri bilip hemen yüklemeye geçmek isteyebilirsiniz. Normalde oyun 15 GB bir boyuta sahiptir. Boyutları ile GB alanı kıyaslandığında ise boyutun gerçekten inanılmaz olduğunu söyleyebiliriz. İsterseniz şimdi size lazım olan gereksinimlerin ne olduğunu kontrol edelim.

Sniper elite v2 remastered

Sniper elite v2 remastered

Sniper elite v2 remastered oyunu ve diğer oyunları bilgisayarınıza indirmeden önce ilk bilmeniz gereken şey sistem gereksinimleridir. Adından da belli olacağı üzere oyun silah ve çatışma üzerine kurulu bir oyundur.

Aksiyon ve çatışma tutkunu biriyseniz o halde bu oyunu mutlaka oynamalısınız. Elbette oyunda donma, kasma veya kendiliğinden kapanma sorunlarını yaşamak istemezsiniz. Bunun için de bilgisayarınızın gereksinimleri oyunu karşılamalıdır.

Sistem gereksinimleri

Sniper elite v2 remastered sistem gereksinimleri

Sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 Hizmet Paketi 1 (64-Bit)
  • İşlemci: Intel CPU Core i3-2100 veya AMD A8-5600K
  • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 5570 (2 GB) veya NVIDIA GeForce GTX 650 (2 GB)
  • DirectX: Versiyon 11
  • Depolama Alanı: 15 GB

Bu gereksinimlerin minimum olduğunu söyleyebiliriz. Önerilen sistem gereksinimleri ise;

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-Bit)
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 1500X veya Intel CPU Core i7-3770
  • Ekran Kartı: AMD Radeon RX570 veya NVIDIA GeForce GTX 1070
  • DirectX: Versiyon 11
  •  Depolama Alanı: 15 GB

Olması durumunda oyunu bilgisayarınızda sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Oyun hakkında merak ettiğiniz diğer hususları bizlere yorumdan bildirebilirsiniz. Sniper elite v2 remastered sistem gereksinimleri için önerilen ve minimum bilgileri sizlerle yazımızda paylaştık.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here