Paylaş

Snapchat wifiden açılmıyor çalışmıyor. Wi-fiye bağlıyken telefondan snapchat hesabına girme de oluşan sıkıntıların çözümü için hangi ayarları yapacağımız makalemizde.

Akıllı telefonlarımızın artışı sonrasında çıkan uygulamalarında çeşitliliği artmış durumdadır. Facebook, twitter ve instagram uygulamasının haricinde bir çok uygulama da devreye girmiş durumdadır. Snapchat uygulaması ise hayatımıza hikayeyi sokmuş durumdadır. Hikaye alanının ilk olarak kullanıldığı uygulamalardan birisi olan snapchat hesabında bu özellik daha sonrasında tüm sosyal medya hesaplarında kullanılmaya başlandı. Genel anlamda genç kesimin girişini yaptığı uygulama ile ilgili yaşanan sorunlardan birisi de wifiye bağlıyken uygulamasının çalışmadığına ilişkindir. Wifiye bağlandığınız da bütün uygulamaların açılmasına rağmen snapchat hesabınızla ilgili sorun oluşuyorsa bununla ilgili yapmanız gereken kontrol modem bağlantılarıdır. Modemde tüm herkes giriş yapabiliyorken siz giremiyorsanız bu durumda da modemin kapatılıp açılmasına yönelik işlemlerin devreye girmesi gereklidir. Bunun sonrasında sorun giderilmez ise o halde aşağıdaki adımlarımız işinizi görecektir.

Snapchat wifiden açılmıyor çalışmıyor

Snapchat wifiden açılmıyor, telefondan snapchat uygulamasına giremiyorum, snapchat neden çalışmıyor, snapchat wifiye bağlıyken açılmıyor, wifiye bağlandığımda snapchat hesabına giriş yapamıyorum, snapchat wifi üzerinden giriş olmuyor. Wi-fi bağlantılarını kontrol ettiğiniz de bir sorun olmamasına rağmen uygulamaya girişte sorun yaşayanlar kullanıcılarımız için durum araştırmaları çözüm bilgilerini sunmuş bulunuyoruz.

Wifiden snapchat açılmıyor

Modemin kapatılıp açılması sonrasında dahi hala daha giriş işlemleri sırasında sorunlarla karşılaşıyorsanız bununla ilgili kontrol edilmesi gerekenleri konu alıyoruz. Android ve iphone telefon kullanıcılarını ayrı ayrı düşünerek kaleme aldığımız yazımız da sorununuz tamamen giderilmiş olacaktır.

Snapchat wifiden açılmıyor çalışmıyor, telefondan snapchat açılmıyor, wifiden snapchat çalışmıyor, snapchat wifiden açılmıyor, snapchat wifiden giremiyorum, snapchat wifiden çalışmıyor

Android telefon kullanıcılarımız için yapılması gereken işlemler için aşağıdaki adımları takip etmeniz gereklidir.

  1. Snapchat hesabında wifiye girerken sorun yaşıyorsanız eğer sırasıyla yapmanız gereken işlemler ”Ayarlar>Wifi>Kablosuz ağ adına basılı tutarak>Ağ yapısını değiştir>Gelişmiş seçenekleri göster kısmına giriş yapalım.
  2. Açılan sayfayı en alta çektiğimiz de DHCP alanını Statik IP olarak değiştirelim
  3. İP Ve DNS gireceğiniz bir bölüm gelecektir. DNS alanına (8.8.8.8 ve 8.8.4.4) yazdıktan sonra kaydetme işlemleri yapılandıralım.
  4. Yapılan işlemler sonrasında telefonu kapatıp açtığınız da uygulama açılmış olacaktır.

İphone telefonlarda ise izlenecek yöntemler aşağıdaki gibidir;

  1. İphone telefonunuzda snapchat uygulamasına girerek hikayeler de gezinti yapmak istediğiniz de wifiden bağlantı kuramıyor ve iphone telefonda bu sorunu yaşıyorsanız sırasıyla ; Ayarlar>Wifi>Bağlı olduğunuz ağın yanındaki (i) yazısına tıklayıp devam ediyoruz.
  2. Karşımıza gelen ekranda ”DNS’i Ayarla” alalına giriş yapıyoruz.
  3. 2 tane seçenek verecektir. Bu seçenekler içerisinde ”Elle” işaretleyerek DNS bölümüne (8.8.8.8 ve 8.8.4.4) yazdıktan sonra kaydetme işlemlerini yapıyoruz.
  4. Telefonu bir kez kapatıp açtıktan sonra uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

Snapchat wifiden açılmıyor çalışmıyor oluşan aksaklıkla ilgili inceleme aşamalarını tamamladık. Yapılan işlemler sonrasında sorunumuz giderilmiş olacaktır. İyi gezintiler dilerim.

Snapchat wifiden açılmıyor çalışmıyor, telefondan snapchat açılmıyor, wifiden snapchat çalışmıyor, snapchat wifiden açılmıyor, snapchat wifiden giremiyorum, snapchat wifiden çalışmıyor Snapchat wifiden açılmıyor çalışmıyor, telefondan snapchat açılmıyor, wifiden snapchat çalışmıyor, snapchat wifiden açılmıyor, snapchat wifiden giremiyorum, snapchat wifiden çalışmıyor Snapchat wifiden açılmıyor çalışmıyor, telefondan snapchat açılmıyor, wifiden snapchat çalışmıyor, snapchat wifiden açılmıyor, snapchat wifiden giremiyorum, snapchat wifiden çalışmıyorSnapchat wifiden açılmıyor çalışmıyor, telefondan snapchat açılmıyor, wifiden snapchat çalışmıyor, snapchat wifiden açılmıyor, snapchat wifiden giremiyorum, snapchat wifiden çalışmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here