Paylaş

Snapchat thanos twerk bulamıyorum yok. Genç kesimin kullanmış olduğu snapchat uygulamasında thanos twerk efektini nasıl kullanacağınızı yazımızda anlatacağız.

Snapchat hikaye özelliğini hayatımıza girmesine sebebiyet veren uygulamadır. Bir dönemin en popüler sosyal medya uygulaması olan snapchat eski popülerliğini kaybetmiş olsa da yine çoğu kesim tarafından kullanılmaktadır. Kullanımını daha çok genç kesimin yaptığı uygulamayı merak edip telefonlarına indiren kişi sayısının da fazla olduğunu belirtebiliriz. Şimdilerde ise genel olarak tik tok uygulaması popüler diyebiliriz. Videoya bağlı tüm uygulamaların daha sık kullanıldığını söyleyebilmek mümkündür. Kendinize özgü video paylaşımları tüm platformlarda ilgi görmeye devam etmektedir. Ancak tik tok uygulamasında yaygınlaşmaya başlayan thanos twerk efekti oldukça popüler hale geldi. Tüm videolarda artık thanos twerk görmek mümkündür. Özellik snapchat uygulamasında olmasından dolayı daha öncesinde snapchat kullanmayan kişiler ise bu özelliği uygulama da nasıl bulacağına yönelik akıllarında soru işaretleri bulunmaktadır. Ya da uygulama ücretli mi ücretsiz mi bunları bilmek istediklerinden ötürü konunun araştırmasını tamamen bitirmiş bulunuyoruz.

Snapchat thanos twerk bulamıyorum yok

Snapchat thanos twerk nerede, snapchat thanos twerk yok, snapchat thanos twerk nasıl kullanılır, snapchat thanos twerki videoya ekleme, snapchat thanos twerk videoya koyma, snapchat hesabında koca adam efektini nasıl videoma koyabilirim. İşte bu sorunun yanıtını bulmak isteyenlere özel snapchat uygulaması içerisinde özelliğin nerede bulunduğunu hazırlamış bulunuyoruz. Hayatında daha öncesinde hiç snapchat kullanmamış biriyseniz uygulama hakkında kısa bilgi vererek nereden işlem yapmanız gerektiğini yayınlayacağız.

Snacphat koca adamı videoya ekleme

Çıkan her uygulamayı herkes kullanmak istemeyebilir. Örneğin snapchat uygulamasını çoğu kişiden duymuş ama ilginizi çekmediği için kullanma ihtiyacı duymamış olabilirsiniz. Yine aynı şekilde siz tik tok kullanırken snapchat uygulamasını seven biri de tik tok uygulamasını kullanmayabilir.

Snapchat thanos twerk bulamıyorum yok, snapchat thanos twerk, snapchat thanos twerk bende yok, snapchat thanos twerk nasıl kullanılır, snapchat thanos twerk bulma, snapchat thanos

Sosyal medya hesapları gün geçtikçe çoğaldığından dolayı kişiler artık hangi alanda işlem sağlayacaklarını şaşırmış durumdalar. Her neyse konumuza dönecek olursak thanos twerk özelliğinin snapchat uygulamasında kullanımının yapılabilmesi için Play store ya da Apple store alanına giriyoruz. Snapchat yazıp indir butonuna tıkladıktan sonra uygulama ücretsiz olarak telefonunuza inecektir. Kayıt bilgilerinizi girdikten sonra uygulamanın sağ alt kısmında ki bölmeye tıklıyoruz.

TAVSİYE YAZI: Snapchat bildirimleri ekranda çıkmasın

Sonrasında gelen sayfanın üst alanında göz alt bölümünün olduğu yere Thanos twerk yazıp ara dediğiniz de gelen ekranın altında koca adam resmini göreceksiniz. Lens demeniz halinde video çekilmeye başlayacaktır. Videoyu çektikten sonra paylaşım yapıp indirebilirsiniz. Snapchat thanos twerk bulamıyorum yok sormak istediklerinizi bize yorumdan iletebilirsiniz.

Snapchat thanos twerk bulamıyorum yok, snapchat thanos twerk, snapchat thanos twerk bende yok, snapchat thanos twerk nasıl kullanılır, snapchat thanos twerk bulma, snapchat thanos

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here