Snapchat snapkod nedir nasıl kullanılıyor snapkod ile birlikte arkadaş nasıl eklenir? sorularının cevabı için yapılan araştırmaların detayları yazımızda.

Her geçen gün kullanıcı kitlesini daha da artıran snapchat uygulamasında güvenliğin de ön plana alındığı aşikardır. Hesapların çalınmaması adın yapılan yeniliklerle birlikte kullanıcı kitlesinin güvenirliği koruma aşamasına alınmaktadır. Onun haricinde arkadaşlarımızın bizi uygulama içerisinde rahatlıkla bulabilmesi için de bazı yenilikler gelmiş durumdadır. Bunların en güzeli ise snapkod gelişiyle devreye alınmıştır. Fakat gerek uygulamanın yeni oluşu gerekse de gelen yeniliklerin yeni oluşundan ötürü snapkod nasıl yapılır? Nereden işlem gerçekleştirilmesi sağlanması gereklidir. Buna dair bilgiye sahip olmayan bir çok kullanıcı bulunmaktadır. Biz de bu bağlamda snapkod ile ilgili işlem ayarlarını sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz. Yapılan işlem ayarları sonrasında arkadaşlarınızın sizi daha rahat bir şekilde bulmasına imkan sağlamış olacağız.

Snapchat snapkod nedir nasıl kullanılıyor

Snapchat üzerinde snapkod özelliğinin nasıl kullanıldığını, ne olduğunu kapsamlıca size anlatacağız. Snapkod nasıl yapılır?, snapkod ile arkadaş eklemenin nasıl sağlanacağını, snapkodu kullanarak arkadaşlarınızın sizi daha rahat nasıl bulabileceğini anlatacağız.

snapkod nedir

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık akıllı telefonlarında üretimleri sırasında ki içerikler geliştirilmektedir. Androdi cihazlarda var olan QR kodu sonrasında tarama işlemlerini sağlayarak kodun nereye tanımlı olduğu bilgisine anında erişim gerçekleştirebiliyoruz. Android telefonlarında nasıl ki QR kodu ile hangi kodun nereye tanımlı olduğunu bulabiliyorsak. Snapchat hesabında arkadaşlarımızın bizleri yapılan işlem ayarları sonrasında bulmasını kolaylaştırmak için snapkod kullanılmaktadır.

Snapchat snapkod nedir nasıl kullanılıyor, snapkod nedir, snapkod nasıl yapılır, snapkod nasıl kullanılır, snapkod arkadaş ekleme, snapkod ile arkadaş nasıl eklenir

snapkod nasıl yapılır

Arkadaşlarımızın oluşturulan kodlarla beraber bizleri daha rahat bir şekilde bulabilmesi için snapkodu nasıl oluşturacağını sizlere anlatacağız.

  • Snapchat hesabımızın içerisine giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra sayfayı yukarında aşağıya doğru sürüklüyoruz.
  • Sonrasında snapchat ikonuna yani hayalet şeklinde görülen bölüme tıklıyoruz.
  • Yapılan işlem ayarları sonrasında ön kameramızı kullanarak 5 kereye yakın fotoğraf çekimi gerçekleştiriyoruz.
  • Ardından snapkod oluşmuş olacaktır. Bu işlem sağlandıktan sonra görüntüleri paylaşmanız durumunda arkadaşlarınız sizi bulmaya başlayacaktır.
  • Yada sizler arkadaşlarınızı sizi ekleme isteğinde bulunabilirsiniz.
  • Resminizi galeriye kayıt ettikten sonra arkadaş ekle butonuna hesabınız içerisinde tıklama sağladığınız da karşınıza snapkod ile ekle yazısı gelecektir.
  • Burayı kullanarak snapkod ile arkadaşınızı ekleyebilirsiniz.

Snapchat snapkod nedir nasıl kullanılıyor tarzındaki soruları yanıtını gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Şayet özelliği kullanma aşamasında sorun yaşarsanız yorumda bizlere iletmeniz durumunda size gerekli olan bilgilendirmeleri cevap olarak geri döneceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz