Paylaş

Snapchat sesli mesaj gönderme gitmiyor. Snapchat üzerinde mesajlaştığınız kişiye sesli mesaj yollayabilmenizi sağlayacak ayarları konu aldık.

Whatsapp üzerinden tüm kullanıcılar birbirlerine mesaj gönderme yerine arada bir sesli mesaj kullanımı da göndermektedir. Ellerinizin yorulduğu anlarda bu alan oldukça fazla ele alınmaktadır. Zaman içerisinde facebook, instagram gibi sosyal medya uygulamalarında da sesli mesajların eklendiğini görebilirsiniz. Sesli mesaj gönderimi artık bir ihtiyaç haline geldiği için kullandığımız sosyal medya uygulamalarında da olması bizler için oldukça keyiflidir. Snapchat üzerinde yazışma yapan kullanıcılarında böyle bir özellikten yararlanabildiğini sizlerle paylaşmak isteriz. Mesaj gönderimin sağlanabilmesi için uygulama üzerine mikrofonun açık halde olması gereklidir. Uygulama kapalı konumdayken mesaj gönderiminin sağlanması mümkün değildir. Ki zaten mikrofon kapalıysa bunu uygulama size kapalı olduğunu ve nasıl açıldığına dair bilgileri tarafınıza sunacaktır. Snapchat hesabınızda karşı tarafa sesli mesaj gönderimi için ne yapılması gerektiğine dair bilgileri inceleyeceğiz.

Snapchat sesli mesaj gönderme gitmiyor

Snapchat mikrofona erişilemiyor hatası veriyor, snapchat sesli mesaj gönderimi sağlanmıyor, snapchat karşı tarafa sesli mesajın gitmesi için hangi yolu takip etmeliyim, snapchat üzerinde sesli mesaj gönderemiyorum. Bir zamanların en gözde uygulamalarından birisi olan ve hala daha genç kesim tarafından kullanımı gerçekleştirilen snapchat üzerinde sesli mesaj gönderiminin nasıl sağlanacağına dair tüm detay bilgilerini yazımızda konu alacağız.

Snapchat sesli mesaj yollama

Sağlanacak ayarlarımızla beraber bundan sonraki dönemde sizlerde artık mesaj alanına giriş yaparak karşı tarafa sesli mesaj gönderimi sağlayabilirsiniz. Öncelikle snapchat hesabınıza giriyoruz ve oradan da mesaj alanına geliyoruz. Mesaj bölümüne geldikten sonra alt kısımda mikrofon şeklinde bir simge göreceksiniz.

Snapchat sesli mesaj gönderme gitmiyor, snapchat sesli mesaj, snapchat sesli mesaj gitmiyor, snapchat mikrofona erişilemiyor, snapchat sesli mesaj göndermiyor, snapchat sesli mesaj yollama

Mikrofon simgesine uzunca basılı tuttuktan sonra ilgili konuşmanızı yapıp bıraktığınız anda karşı tarafa sesli mesajın gönderilmesi gerekiyor. Mesaj karşı tarafa ulaşmıyorsa ya da size bir hata veriyorsa bu hatanın ne olduğunu gözden geçirmelisiniz.

Örneğin gelen hata mikrofona erişilemiyor ise altında hemen mikrofon ayarlarınızın nereden açılacağına dair bilgi detaylarını görebilirsiniz. Buna rağmen gönderim olmuyorsa çözüm için uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yükleyebilirsiniz.

Gerçekleştirilen ayarlar sonrasında snapchat alanından sizlerde artık karşı tarafa sesli mesaj gönderimine dair işlemlerini yapabilirsiniz.

Snapchat sesli mesaj gönderme gitmiyor, snapchat sesli mesaj, snapchat sesli mesaj gitmiyor, snapchat mikrofona erişilemiyor, snapchat sesli mesaj göndermiyor, snapchat sesli mesaj yollama

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here