Değerli okurlarımız, yayına vereceğimiz bu yazımızda Snapchat müzik ekleme ve bulma işlemlerinizin nereden sağlanacağı konusunda sizi bilgilendireceğiz.

Bir dönemin en gözde uygulamalarından birisi olan Snapchat uygulamasının hala daha popüler olduğunu söyleyebiliriz. Eskisi kadar bir popülerliği olmasa da kullanımını sağlayan kişi sayısı da fazladır. Snapchat müzik ekleme ve bulma konusunda sizi bilgilendireceğiz.

  • Snapchat üzerinde çoğu müziklerin müzik kısmında bulunmadığını görebilirsiniz.
  • Yani burası Tik tok uygulaması gibi olmadığından dolayı müzik ekleme işlemlerinizin nasıl devreye koyacağınızı ele alacağız.
  • Gerçekleştireceğiniz ayarlar neticesinde ‘’Snapchat’in’’ sizler için sunuş olduğu müzik ekleme özelliğinden sizlerde yararlanmış olacaksınız.

Snapchat müzik ekleme ve bulma

Snapchat müzik ekleme ve bulma

Snapchat müzik ekleme ayarlarınız için öncelikle Snapchat ekranının sağ alanında yer almakta olan menü kısmından ‘’Müzik’’ alanına dokunun. Ve devamında ise ‘’Öne çıkanlar’’ alanına gelerek şarkılardan birini seçip ilerleme sağlayın.

Burada çalmasını istediğiniz bölümü seçerek ‘’Fotoğraf’’ ya da ‘’Video’’ kaydını kendiniz sağlayın. Beraberinde ise ‘’Gönder’’ kısmına dokunup ‘’Hikaye’’ alanından paylaşımını gerçekleştirebilirsiniz. Müzik ile ilgili ekleme işlemlerini bu şekilde sağlayabilirken diğer bir yöntemi de sizinle paylaşıyor olacağız.

Snapchat alanına giriş yapmanızla birlikte gelen sayfada yer alan ‘’Müzik’’ butonuna tıklayıp oradan da ‘’Seslerim’’ alanına giriş gerçekleştirin. Beraberinde ‘’Ses oluştur’’ demenizle birlikte telefonunuzda bulunan bir şarkıyı arka planda başlatın. Veya başka bir telefonda bulunan şarkıyı açarak kayıt işlemine başlayın. Şarkının kaydedilmesini sağlamanızla birlikte kayıt işlemleri sonrasında kaydettiğiniz şarkıyı isimlendirin. Sesi kaydet demenizle birlikte işlemler tamamlanacak ve siz istediğiniz müziği kullanmaya devam edebileceksiniz.

Snapchat müzik bulma aşamalarını bahsedilen şekilde işleme koymanızla birlikte sorun yaşanmaması gereklidir. Ancak siz hesaba giriş yapıp bizim söylediğimiz işlemleri devreye alıyor olmanıza rağmen ses kayıt edilmiyorsa muhtemelen ayarı açmamış ya da telefonunuzun ses ayarlarında bir sorun yaşıyor olma ihtimaliniz yüksektir.

Ses kaydederek deneme sağlayıp hoparlörde sorun var mı? Yok mu? Bunları kontrol ederek deneme sağlayın. Snapchat hakkında daha öncesinde hazırlamış olduğumuz makalelerimizi inceleyerek bir yol izleyebilirsiniz. Uygulama hakkında sormak istediğiniz farklı bir husus olur ise bize bunu yorum alanından dile getirebilirsiniz.

Önceki İçerikXiaomi Redmi Note 7 format atma ve sıfırlama
Sonraki İçerikRanch Simulator Sistem Gereksinimleri pc kaldırır mı?
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here