Paylaş

Snapchat mesaj görüldükten sonra silinmesin. Snapchat üzerinden attığınız mesajlar gözükmüyorsa nedenine ilişkin bilgileri paylaşacağız.

Özellikleri bakımından çok farklı bir uygulama olan snapchat platformunda mesaj alanı da oldukça farklıdır. Gönderilen mesajların daha sonrasında bakıldığında karşı tarafta gösterilmediğini görebilirsiniz. Bunun temel nedeni o kişinin mesajı görmüş ancak sizlere yanıt vermemesiyle alakalıdır. Yani aslında attığınız mesaja baktığınızda eğer mesaj duruyorsa karşı tarafın henüz daha o mesajı okumadığını anlayabilirsiniz. Ama asıl merak edilen yazılan mesajın neden görünmediği olduğu için bu ayarı kendiniz sağlayabiliyorsunuz. Fakat yine atılan mesajı sabitleme gibi bir durumun olmadığını belirtmekte fayda bulunmaktadır. En fazla 24 saat boyunca yazdığınız yazının orada kalacağını belirtebiliriz. Aslında uygulamadaki özelliğin böyle olması bir çok kitlenin bu alanda mesajlaşmasını sağlattırmaktadır. İlgili mesajın görüldükten sonra kaybolması istenilen bir özellik olduğu için bu yönüyle de snapchat tercih edilen uygulamalar arasındadır. Mesajların 24 saat sonra silinmesi içinde yapılması gerekenleri sizlere aktaracağız.

Snapchat mesaj görüldükten sonra silinmesin

Snapchat mesajım gözükmüyor, snapchat mesajım neden siliniyor, snapchat mesajım silinmesin, snapchat mesajım neden kayboluyor, snapchat mesajım hemen kaybolmasın, snapchat mesajım 24 saat sonra kaybolsun, snapchat yazdığım mesaj silinmesin istiyorum. Hikaye paylaşımlarının yapıldığı snapchat platformunda attığınız bir mesajın karşı taraf gördükten sonra silinmesini istemiyorsanız bunu görüldükten sonra 24 saate ayarladığınızda 24 saat sonra silinmesini gerçekleştirebilirsiniz. Nasıl yapılacağına ise birlikte bakacağız.

Snapchat mesaj kaybolmasın

Snapchat hesabına giriş yaptıktan sonra ilk olarak size hikaye paylaşımınız için kamera açılacaktır. Fakat siz snap paylaşmak istemiyorsanız ekranı sağa ya da sola kaydırmanız yeterlidir. Sağa kaydırdığınızda gelen ekranın üst alanında mesaj yazdığınız kişileri göreceksiniz. Burada mesajı gönderdiğiniz kişinin üzerine gelip uzunca basılı tutuyoruz.

Snapchat mesaj görüldükten sonra silinmesin, snapchat mesajlar siliniyor, snapchat mesajım kayboluyor, snapchat mesajım gözükmüyor, snapchat mesajım 24 saat sonra kaybolsun, snapchat mesajım kaybolmasın

Basılı tutma işlemlerini tamamladığınız da gelen seçenekler içerisinde ‘’Daha fazla’’ kısmına tıklıyoruz. Sohbetleri sil yazısının karşısında ‘’Görüldükten sonra’’ yazısı olacaktır. Onun üzerine tıklamanız durumunda görüldükten sonra 24 saat sonra tercih ediyoruz. Yani mesajı karşı taraf gördükten sonra 24 saat geçtiği andan itibaren sil tercihini yapmış olacaksınız.

Snapchat mesaj görüldükten sonra silinmesin sorununa dair yapılan ayarlarla birlikte bundan sonra attığınız mesajı karşı taraf gördüğünde silinmeyecektir. Karşı taraf mesajı okuduktan sonra 24 saat içerisinde mesajınız silinecektir. Sormak istediğiniz farklı bir soru varsa bunu bize yorumdan sorabilirsiniz.

Snapchat mesaj görüldükten sonra silinmesin, snapchat mesajlar siliniyor, snapchat mesajım kayboluyor, snapchat mesajım gözükmüyor, snapchat mesajım 24 saat sonra kaybolsun, snapchat mesajım kaybolmasınSnapchat mesaj görüldükten sonra silinmesin, snapchat mesajlar siliniyor, snapchat mesajım kayboluyor, snapchat mesajım gözükmüyor, snapchat mesajım 24 saat sonra kaybolsun, snapchat mesajım kaybolmasın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here