Snapchat mesaj gönderemiyorum gitmiyor karşı tarafa gönderdiğiniz mesaj sonrasında karşınıza mesaj gönderilemedi hatasının nedenini ve çözümünü anlatacağız.

Gençlerin yeni uygulamalarından birisi olan snapchat uygulaması hızla gelişmeye devam etmektedir. Platform içerisinde fotoğraf ve video paylaşımını yaparak bu alanda 1-10 saniye içerisinde paylaşımlar karşı taraf gördükten sonra kaldırımı gerçekleştirilmektedir. Onun haricinde takipçilerle mesajlaşma işlemlerini de sağlayabiliyorsunuz. Tabi uygulamanın yine yeni olmasından dolayı ilk yükleme yapan biri nereden mesaj atacağını bilmemektedir. Hem nasıl mesaj atılacağını hemde mesajların gönderilememe ya da gitmeme sebebini kapsamlıca konu alacağız. Gerçekleştireceğimiz işlemler sonrasında snapchat uygulamasında mesajlaşma da artık herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Mesajın gitmemesiyle birlikte gelmeme sorunlarının da olduğu aşikar fakat ne olursa olsun gönderme ve gelme işleminin çözüme kavuşacağını birlikte sağlayacağız.

Snapchat mesaj gönderemiyorum gitmiyor

Snapchat mesajım neden gitmiyor, snapchat hesabımda nereden mesaj gönderebilirim?, snapchat mesaj nasıl gönderilir?, Snapchat mesajlar gelmiyor, snapchat mesaj gönderimi sağlanmıyor, snapchat üzerinde yapacağınız mesajların gidip gelmesi ya da gönderim işlemlerinin nasıl sağlanacağına dair konunun incelemelerinin detay bilgileri hazırlanan makalemizde görmeniz mümkündür. Sizden istediğimiz tek işlem ayarların nereden ve nasıl yapıldığına ilişkin detayları kontrol etmek olacaktır. Adım adım tüm işlemleri uygulamanız da fayda bulunmaktadır.

Snapchat mesaj gönderemiyorum

Kısa süre içerisinde gözde uygulamalardan biri haline gelen snapchat uygulamasında mesaj gönderme işlemlerinin nasıl sağlanacağını konu alıyoruz. Tabi bir mesajın gönderilememesi için o mesajın karşı tarafa gönderim şeklinin bilinmesi gerekiyor. Haliyle öncelikle mesajın nereden gönderileceğini ilk olarak anlatacağız.

Snapchat mesaj gönderemiyorum gitmiyor, snapchat mesaj gönderemiyorum, snapchat mesaj gitmiyor, snapchat mesaj gönderilmiyor, snapchat mesaj gelmiyor, snapchat mesaj gönderilmedi hatası

  • İlk olarak snapchat uygulamasının içerisine giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Daha sonrasında mesajlaşmak istediğimiz kişiyi bulabilmemiz için Snapchat hesabından kişi listenizin alt tarafında bulunan ”Mavi” renkli bir ikon göreceksiniz. Buraya tıklıyoruz.
  • Mesajlaşma sağladığımız kişilerin bilgilerini bu alandan kontrol sağlayabiliyorsunuz.
  • Bu alanda mesajlaşmak istediğimiz kişiyle tekrar mesajlaşma içerisine girebilmemiz için sağa doğru itelemeniz yeterli olacaktır.
  • Gelecek olan ekranda ”Send a chat” yazısı görmüş olmanız gerekiyor. Buraya ne mesaj göndermek istiyorsanız onu yazıp gönderimini gerçekleştirebilirsiniz.

Snapchat mesaj gitmiyor

Lakin siz belirttiğimiz işlemler sonrasında mesaj gönderimi yapıyorum ancak mesaj gitmiyor diye bilgi iletilmektedir. Bunun işleme alınmama sebebi internet bağlantısının gitmesiyle alakalı olmaktadır. Yani mesaj gönderilmedi hatası karşımıza geldiğinde bunu internet ağına bağlayabilirsiniz.

Böyle bir durumda mobilden bağlanıyorsanız wi-fi ağından deneme sağlayalım. Haricinde sorun giderilmez ise uygulamayı kaldırıp yeniden yükledikten sonra cihazı kapatıp açmanız halinde problem çözüme kavuşmuş olacaktır.

Snapchat mesaj gönderemiyorum gitmiyor ile ilgili işlem ayarları çözüme kavuşmuş olacaktır. Karşılaştığınız farklı problemleri yorum alanında bizimle paylaşmayı unutmayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz