Paylaş

Snapchat lenses eklemeyi bulamıyorum. Uygulama sürekli kendini yenilediğinden dolayı belirttiğimiz bu özelliği nerede bulabileceğinizi yazımızda aktaracağız.

Hikaye paylaşımlarının baş mimarisi olan Snapchat uygulaması bir dönemin en popüler ağlarından birisiydi. Yine aynı popülerliği koruyor olsa da Facebook, instagram ve whatsapp uygulamalarına da durum özelliği eklendiğinden dolayı eski ilgi kalmadı demek daha doğru olacaktır. Uygulamaya lenses özelliği ise çok önceden eklenmiş ve kullanımıyla öz çekimlerinizi daha eğlenceli hale getirebiliyoruz. Snapchat uygulamasını daha öncesinde hiç kullanmıyor olsanız bile muhakkak adını duymuşsunuzdur. Uygulamayı merak edip telefonlarına yükleyen kişi sayısı da oldukça fazla diyebiliriz. Selfie çekerken görseli renklendirmek için lenses özelliğinden yararlanabilirsiniz. Fakat bu özelliğin uygulama içerisinde nerede olduğunu ve nasıl kullanımı sağlandığını bilmeyenler de bulunmaktadır. Bizde sizler için özelliğin işleme alınabilmesi adına uygulamanın kendi içerisinde bu işlemleri nasıl sağlayacağınızı incelemiş bulunuyoruz.

Snapchat lenses eklemeyi bulamıyorum

Snapchat hesabımda lenses özelliği nerede, snapchat lenses nasıl kullanılır, snapchat lenses gözükmüyor, snapchat lensesi eklemek için nasıl bir yol izlemem gerekiyor, snapchat lenses ne işe yarıyor. Uygulamayı telefona yeni yüklediyseniz lenses özelliğinin hangi alanda olduğunu ve bu özelliğin ne işe yaradığını eminim merak ediyorsunuzdur. Denemelerimizi yaparak özelliğin hesap içerisinde nasıl kullanılacağına dair bilgilerin paylaşımını anlatacağız.

Snapchat lenses nerede

Snapchat uygulamasını telefonunuza Play store ya da Apple store üzerinden ücretsiz indirimini sağlayabiliyorsunuz. Uygulamayı telefona indirip açtıktan sonra doğrudan kamera faal hale gelmektedir. Lenses özelliği için eskiden kamerayı kendinize doğru çekip yüzünüzü ekrana getirdiğinizde kaşınızı gözünüzü oynattığınızda otomatik olarak devreye girmekteydi.

Snapchat lenses eklemeyi bulamıyorum, snapchat lenses nedir, snapchat lenses nasıl kullanılır, snapchat lenses kullanma, snapchat lenses bende yok, snapchat lenses görünmüyor
  • Fakat artık çekime başlamadan önce orta tuşun yanında hemen güler suratlı bir sekme göreceksiniz.
  • Ona tıkladıktan sonra lenses alanında bulunan özellikler gelecektir. Çekeceğiniz videoya gidecek bağlantının hangisi olsun isterseniz bu alandan tercihinizi gerçekleştirebilmeniz mümkündür.
  • Daha sonrasında videoyu çekerek paylaşımlarınızı yapabilirsiniz. Snapchat hesabında lenses özelliğini belirttiğimiz şekilde kullanabilirsiniz.
Snapchat lenses eklemeyi bulamıyorum, snapchat lenses nedir, snapchat lenses nasıl kullanılır, snapchat lenses kullanma, snapchat lenses bende yok, snapchat lenses görünmüyor

Kendi hesabınızda böyle bir özelliğin olmadığını iletiyorsanız bu durumda uygulama eskiden beri telefonunuzda var ama siz hiç girmediğiniz için güncellenmemiş olabilir. Güncellemeleri devreye koyarak belirttiğimiz alana gelmeniz halinde sorunun kalmayacağını iletebiliriz. Snapchat ile ilgili sormak istediğiniz farklı bir şey varsa bize bunu yorumdan belirtebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here