Paylaş

Snapchat konumum görünmesin çıkmasın. Hesabınızda konumuz diğer kullanıcılara görünmesin istiyorsanız ilgili detaylar haberimizde.

Bilmediğimiz tanımadığımız bir memlekete dahi gitsek gideceğimiz yeri anında bulabiliyoruz. Teknoloji artık o kadar hızlı gelişiyor ki gönderilen konum bilgileriyle beraber yeri elinizle bulmuş gibi bulabiliyorsunuz. Konum detayları gerek bunun için kullanılırken sosyal medya hesaplarında da sıklıkla kullanımı gerçekleştirilmektedir. Snapchat üzerinde de konum bilgilerinin aktif olacak şekilde kullanıldığını belirtmekte fayda bulunmaktadır. Ama birçok kullanıcı sosyal medya hesaplarında var olan konumunun kimse tarafından görünmesini istememektedir. Snapchat uygulaması diğer uygulamalardan daha farklı bir platform olmasından dolayı yeni üye olanlar bazı alanları nereden bulacağına ilişkin bilgileri bilememektedir. Konumun başkalarına çıkmasını engelleyebilmek için bu alanı kapalı hale getireceğiz. Yapacağımız bu ayarları hangi yolları takip ederek gerçekleştireceğimizin tüm ayrıntıları ise yazımızın içeriğinde bulunmaktadır.

Snapchat konumum görünmesin çıkmasın

Snapchat konumum gözükmesin, snapchat konumu kimler görebilir, snapchat konumu kapatma, snapchat konum nasıl kapatılır, snapchat konum çıkmasın, snapchat konumum kimseye görünmesini istemiyorum, snapchat konum ayarları nerede. Hesabınızda konum alanındaki bilgilerin ikinci kişiler tarafından görünmesinin önüne geçebilmek için girmeniz gereken alanlardan sizleri bilgilendireceğiz. Ve bu sayede artık konum bilgilerinizi siz istemediğiniz taktirde kimse göremeyecektir.

Snapchat konumu kapatma

Snapchat konumumu kimler görebilir alanına erişim gerçekleştirebilmek için uygulamaya girişimizi sağlıyoruz. Profilimize geldikten sonra sağ üst kısımda bulunan ayar sekmesine tıklıyoruz. Karşımıza gelen ekranda ‘’Konumumu kimler görebilir’’ yazısı bulunmaktadır. Oranın içerisine giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.

Snapchat konumum görünmesin çıkmasın, snapchat konum görünmesin, snapchat konumum çıkmasın, snapchat konumu kapatma, snapchat konum nasıl kapatılır, snapchat konum kapanmıyor

Hayalet modu şeklinde bir ibare olması gerekiyor. Zaten altında da ‘’Bunu açarsan arkadaşların konumunu göremez’’ yazmaktadır. Burası açıksa herhangi bir ekstra işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Ama kapalı ise açık hale getirerek arkadaşlarınızın konumu bulmasının önüne geçebilirsiniz.

Tabi eğer açık kalmasını fakat herkesin görmesini istemiyorsanız aşağıda durumla alakalı olarak detay bilgileri gösterilmektedir. Bu yönden işlem sağlayabilirsiniz. Snapchat konumum görünmesin çıkmasın diyenler için yapmaları gereken, izlemeleri gereken tüm yollardan bahsetmiş bulunmaktayız. Sormak istediğiniz aklınıza takılan bir nokta varsa bunu bize yorumda belirtebilirsiniz. Bizlerde sizlere aynı şekilde geri dönüşü yorumda belirteceğiz.

Snapchat konumum görünmesin çıkmasın, snapchat konum görünmesin, snapchat konumum çıkmasın, snapchat konumu kapatma, snapchat konum nasıl kapatılır, snapchat konum kapanmıyorSnapchat konumum görünmesin çıkmasın, snapchat konum görünmesin, snapchat konumum çıkmasın, snapchat konumu kapatma, snapchat konum nasıl kapatılır, snapchat konum kapanmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here