snapchat konumu kapatamıyorum olmuyor android ve ios cihazlarınızda konum ayarlarının snapchat için nasıl yapılacağını kaleme alacağız.

Play store ve apple store üzerinden indirmiş olduğumuz bir çok uygulama bulunmaktadır. Genç kesime hitaben snapchat uygulaması kısa süre içerisinde tüm telefonlarda yer almış durumdadır. Zamanla kullanmasak dahi ismi artık her kesim tarafından bilinen uygulama ile alakalı olarak merak edip indiren kullanıcı kitlesinin sayısı da yok denilmeyecek kadar fazladır. Snapchat uygulaması aynı zamanda konum kullanımı zorunlu kılmaktadır. Bu da haliyle telefonumuzun şarj oranını da olumsuz yönden etkilemektedir. Haliyle uygulamayı kullanan kişilerin bunun zorunlu kılınmasından ötürü rahatsızlık yaşadığı da aşikardır. Bizde bu haberimizde snapchat hesabında konumun nasıl kapatılacağına ilişkin ayarların nereden ve nasıl yapılacağı anlatacağız. Gerek iphone telefonlarda gerekse de android telefonlar da bu işlemenin hangi ayar üzerinden yapılacağını detaylandıracağız. Çünkü uygulama yeni olduğundan ötürü işlemlerin nereden yapılacağı bilinmemektedir. Biz de bu haberimizle birlikte bilinmezlikleri ortadan kaldıracağız.

snapchat konumu kapatamıyorum olmuyor

Snapchat konum istiyor, snapchat hesabımda konumu kapatamıyorum, snapchat hesabımda konum ayarlarını nasıl yapabilirim, snapchat konumu kapatmanın yolu var mı? Snapchat hesabında sizden istenilen konumlardan artık bıktıysanız çözümü için hangi yolların izleneceğini kaleme alacağız.

Snapchat konum kapanmıyor

Snapchat uygulamasında konumun kapatılabilmesi için Android ve iphone kullanıcıları adına ayrı ayrı ele alacağız.Yaptığımız işlem ayarları sonrasında problem çözüme kavuşmuş olacaktır.

snapchat konumu kapatamıyorum olmuyor, ios konumu kapatamıyorum, snapchat konum gözükmesin, snapchat konum kapanmıyor, snapchat konumu kapatamıyorum

iOS konumu kapatamıyorum;

  • iPhone telefonlarda konumun kapatılabilmesi için öncelikle telefonumuzun menü ekranından,
  • ”Ayarlar” bölümüne geliyoruz.
  • Bu alandan ”Snapchat” uygulamasını buluyorsunuz.
  • Uygulamayı bulduktan sonra izinlerin verilme listesini göreceksiniz. Bu alanda ”Konum’u bulmanız gereklidir.
  • Konumu bulduktan sonra izin ver yazı alanını ”Asla” olarak seçmeniz halinde yaşanan sorun ortadan kalkmış olacaktır.

Android konumu kapatamıyorum

  • Android telefonlarda ise konumun kapatılabilmesi için öncelikle telefonumuzun menü ekranından,
  • ”Ayarlar” bölümüne geliyoruz.
  • Bu alandan ”Snapchat” uygulamasını buluyorsunuz.
  • Uygulamayı bulduktan sonra izinlerin verilme listesini göreceksiniz. Bu alanda ”Konum’u bulmanız gereklidir.
  • Bu işlem ayarları sonrasında ”Deaktif” olarak ayarlamanız yeterli olacaktır.

snapchat konumu kapatamıyorum olmuyor yapılan ayarlarla birlikte artık sürekli gelen konum bildirimleri gelmemeye başlayacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz