Paylaş

Snapchat kendi kendine mesaj yolluyor. Hesabınız kendiliğinden mesaj yollamasın göndermesin istiyorsanız yapmanız gerekenleri paylaşacağız.

Telefonunuza indirdiğiniz tüm sosyal medya uygulamalarınızın mesaj kısmını kullanabilirsiniz. Snapchat uygulamanızda bunlardan bir tanesidir. Sizden habersiz mesaj gönderimi ister istemez canınızı sıkabilir. Snapchat hesabınız kendiliğinden mesaj yollamasın ya da göndermesin istiyorsanız bunun önüne geçebilmeniz için nelerin gerekli olduğuna değindik.

Snapchat ya da diğer uygulamalarınızda yaşanan kendiliğinden mesaj gönderme sorunu sizlerin canını hayli sıkabilir. Bunun önüne geçmediğiniz sürece arkadaşlarınızdan tepki alabilirsiniz. O yüzden bu sorunun altında yatan nedenin ne olduğuna birlikte bakacağız.

Snapchat uygulamanıza da tüm uygulamalarınızda olduğu gibi sürekli olarak güncellemeler gelmektedir. Eğer aktif bir kullanıcıysanız uygulamanızı sürekli güncel tutmalısınız. Güncel tutmadığını zaman bu ve benzeri hatalarla karşılaşabilirsiniz.

Snapchat kendi kendine mesaj yolluyor

Güncellemeleri ise Play store ya da Apple store üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınızın giriş bilgilerine hakimseniz uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyin. Bu sayede uygulamanızın en güncel sürümünü kullanmış olacaksınız.

Snapchat kendiliğinden mesaj yolluyor

Sorununuz bu güncelleme sonrasında da giderilmediyse diğer yöntemleri işleme koymanız gerekiyor. Bu yöntemlerin ne olduğu bilsem zaten şu anda bu yazı okumazdım diyebilirsiniz. O halde hazırsanız eğer başlayalım.

snapchat kendiliğinden mesaj yolluyor
  • Telefonunuzda farklı bir klavye kullanıyorsanız kaldırın.
  • Ekstra kullandığınız klavye bu sorununuza sebebiyet vermiş olabilir.
  • Telefonunuz Android işletim sistemli bir telefonsa eğer sırasıyla; ‘’Ayarlar>Uygulamalar>Snapchat>Uygulamaları sil ve verileri temizle’’ dokunun.
  • Telefonunuza tuş kilidi veya ekran kilidi koymadıysanız bu durumda cebinizdeyken yanlışlıkla değdiğinden dolayı kendiliğinden mesaj yolluyor olabilir.
  • Hesabınızın başkasının eline geçmiş olabileceği ihtimalini her zaman düşünmelisiniz.
  • Böyle bir şüpheniz varsa eğer anında şifrenizi değiştirin.
  • Şifre değiştirdiğinizde ve yukarıda ki denemelerinizi yaptığınızda birkaç gün bekleyin.
  • Aynı sorun tekrar yaşanıyor mu? Bunu test edin.

Snapchat kendi kendine mesaj yolluyor sorunuzun altında yatan nedenleri ve çözüme yönelik yapmanız gerekenleri anlattık. Bundan sonrasında sizde bu bilgilere sahipsiniz. Aynı sorunu farklı bir arkadaşınız yaşıyorsanız ona bu işlemlerle birlikte yardımcı olabilirsiniz. Snapchat uygulamanız ile ilgili karşılaştığınız diğer sorunlarınızı bizlere yorumdan iletebilirsiniz.

Snapchat kendi kendine mesaj yolluyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here