Paylaş

Snapchat kendi kendine kapanıyor. Snapchat uygulamasında meydana gelen bu sorunun önüne geçebilmek için yapmanız gerekenleri anlatacağız.

Sosyal medyanın bir dönem en çok giriş sağlanan uygulamalarından birisi olan snapchat hesaplarında bu hata sıklıkla yaşanabilmektedir. Hikaye paylaşımlarını snapchat sayesinde tanıdık desek farklı bir bilgi vermiş olmayız. Ama artık hikaye paylaşımlarını whatsapp, instagram ve facebook üzerinden de sağladığımız için eski popülerliğinin olmadığını söylemekte yarar var. Ne olursa olsun şuanda genç kesimin hala daha aktif olacak şekilde kullanım yaptığı ve Play store ile Apple store üzerinde indirilen uygulamalardan birisidir. Snapchat uygulamasında tüm uygulamalar gibi kendi içerisinde güncelleştirmelere girerek hesaplarda olmayan özellikleri ya da kullanıcıların beklediği özellikleri uygulamaya dahil etmektedir. Yoğun olarak genç kesme hitap ettiği için kullanım oranı biraz daha aktif olduğunu söyleyebiliriz. Ama bazen de gelen yeni güncellemeler ya da hesap içerisinde gezinti yaptığımız sırada uygulama bir anda kapanabilmektedir. Paylaşım yapacağımız sırada ya da bir anıyı izlediğimiz sırada bu durumun yaşanması canınızı sıkabilmektedir. Bizde kapanmaya neden olan etkenleri ve alınacak çözüm yollarını sizlere yazı içerisinde sunacağız.

Snapchat kendi kendine kapanıyor

Snapchat neden kapanıyor, snapchat uygulaması bir anda kapanıyor, snapchat kapanmasın, snapchat kendi kendine kapanmasın, snapchat kapanmaması için önlemler, snapchat kapanma sorununun önüne geçebilmek için nelerin gerekli olduğunu bilmek istiyorum. Gibi yapılan araştırmaların bir sonuç bulabilmesi adına girdiğimiz araştırmaların kapsamlı şekilde anlatımını makalemizde bulabilirsiniz.

Snapchat kapanıyor

Snapchat uygulamasına giriş yaptığınızda geri planda çalışan uygulama varsa bunları kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyelim. Eğer bu işlem olmadı ve kullandığınız telefon Android ise sırasıyla ‘’Ayarlar>Uygulamalar>Snapchat>Verileri temizle ve Ön belleği sil’’ diyerek yeniden giriş yapalım.

Uygulamaya gelen güncelleme varsa bu güncellemeleri devreye aldıktan sonra sorun hala daha devam ediyorsa telefonunuzdan uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim. Tabi bunu yapmadan önce snapchat bilgilerine sahip olmanızda fayda bulunmaktadır.

Snapchat kendi kendine kapanıyor, snapchat kapanıyor, snapchat kapanmasın, snapchat kendiliğinden kapanıyor, snapchat neden kapanıyor, snapchat kapanmasını istemiyorum

Ayarlar sonucunda hala daha sorun devam ediyorsa eski sürüm snapchat uygulaması kullanabilirsiniz. Eğer sorunun telefondan kaynaklı olup olmadığını düşünüyorsanız başka bir telefondan hesabınıza giriş yaparak denemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu denemeler bittikten sonra mobilden bağlıysanız wifiye, wifiden bağlıysanız mobile bağlanıp son deneme işlemlerini gözden geçirmenizde yarar bulunmaktadır. Yapılan işlemler sonucunda sorun giderilmiş olması gereklidir. Sormak istediklerinizi yorumda iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here