Snapchat kameram açılmıyor calışmıyor ya da ters çekiyor sorunu da sizin de başınıza geldiyse uygulamayı kaldırmanıza gerek bulunmamaktadır.Detaylar haberimizde.

Son dönemlerin en gözde uygulamalarından biri haline gelen snapchat uygulamasında kamera çalışmama sorunu oldukça artmıştır. Bu sorundan ötürü bir çok kullanıcı uygulamayı dahi sildiği olmuştur. Kitlesini bu nedenden ötürü kaybetmek hiç bir uygulama istemez. Yaşanan bu sıkıntıyla alakalı olarak gerek snapchat üzerinden gerekse de telefonunuzun içerisinde belli ayarları yaptıktan sonra problem ortadan kalkmış olacaktır. Snapchat denince akla gelen ilk özelliklerden birisi de hikaye özelliğidir. Haliyle bu platformu kullanan herkesin kamerasının güzel çekmesi gereklidir. Daha güzel görüntülerin yayınlanmasını isteyen kitlenin paylaşımları içerisinde kamera olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Biz de kamera aksamında karşılaşılan sorunların tamamen çözüme kavuşması adına ayarlarına birlikte göz atacağız.

Snapchat kameram açılmıyor calışmıyor

Snapchat hesabımda kameram bozuk çekiyor, snapchat hesabımda kamera açılmıyor, snacphat hesabımda kamera bulanık çekiyor yönünde karşılaşılan hataların çözümü noktasında yaptığımız incelemeleri sizlerle paylaşacağız. Bu sayede artık karşılaşılan tüm sorunlar ortadan kalkmış olacaktır.

snapchat kamera çalışmıyor

Kısa süre dilimi içerisinde bir anda gençlerin en çok kullanım gerçekleştirmiş olduğu platformlardan biri haline gelen snapchat hesabında hikaye oldukça sevilmiştir. Fakat kameranın çalışmama durumları sonrasında hangi adımları izleyeceğimize birlikte göz atacağız.

Snapchat kameram açılmıyor calışmıyor, snacphat kamera çalışmıyor, snapchat kamera bozuk çekiyor, snapchat kamera bulanık çekiyor, snapchat kamera ters çekiyor, snapchat kamera açılmıyor

  • Öncelikle telefonumuza indirmiş olduğumuz snapchat uygulamasını telefonumuzdan kaldırıyoruz.
  • Daha sonrasında yeniden yükleme işlemlerimizi sağlıyoruz.
  • Telefonumuzun kamerasının çekip çekmemesi ya da sadece snapchat hesabında mı sorun olup olmadığını test edelim.
  • Onun  haricinde snapchat hesabının içerisinde ”Ayarlar>Yönet” kısmına giriş işlemi gerçekleştirildikten sonra burada var olan tüm tiklerin kaldırılma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
  • Bir de telefonda çektiğimiz videolar ve resimler telefonun hafızasını doldurmuş olabilir. Bunu göz önünde bulundurarak gereksiz gördüğümüz tüm resim ve videoların kaldırılma işlem adımlarını yapılması gereklidir.
  • Eğer yapılan işlemlerden sonra hala daha sorun yaşanmaya devam ediyorsa bu durumda telefonun şarj oranı %70 e geldikten sonra yedeklemeyi alarak sıfırlama sağlamanız halinde sorun çözüme kavuşmuş olacaktır.

Snapchat kameram açılmıyor calışmıyor çözümü için sağlayacağınız işlemleri sizlere sunumunu sağlamış bulunuyoruz.

Önceki İçerikSwarm durduruldu durdu yazıyor cıkış yapıyor
Sonraki İçerikSnapchat engellendiğimi nasıl anlayabilirim
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz