Snapchat indiremiyorum hata veriyor yüklenmiyor hatasının son zamanlarda sıkça rastlandığını gözlemlenmektedir. Hatanın çözümü için haberimiz yeterlidir.

Son dönemlerin en gözde ve en popüler resim ve video paylaşım platformu Snapchat uygulaması hızla kitlesini genişletmektedir. Her geçen gün kitlesini hızlıca genişletmekte olan uygulama da indirme problemleri de ard arda gelmektedir. İşte biz de bu problemlerin çözümü için nelerin sağlanması gerektiğini konu alacağız. Nasıl bir uygulama olduğunu kontrol edebilmek adına Apple store ya da play store uygulamasına giriş yaparak ismini sağlayıp indirme sağlamaktayız. Fakat indirme esnasında yaşanan hatalardan ötürü problemlerin nasıl giderileceğini araştırmaya başlıyoruz. Bizde sizlerin snapchat uygulaması üzerinde yaşanan indirme, yükleme ve hatalarla ilgili sebepleri derledik.

Snapchat indiremiyorum hata veriyor yüklenmiyor

Snapchat uygulaması inmiyor, snapchat indirme esnasında hata veriyor, snapchati indirmeye çalışıyorum ama olmuyor, snapchat telefonuma yüklenmiyor sebebini nasıl öğrenebilirim? Diye merak eden biriyseniz yazımızı okuduktan sonra sorunun ortadan kalktığını görebilirsiniz.

Snapchat yüklenmiyor

Öncelikle snapchat uygulamasını internet verisi olmadan yükleme işlemi sağlayamazsınız. Mobil veri bağlantınız da internet zayıf ise bu durumda da indirme durumu sağlanmayabilir. Wi-fi bağlantısı üzerinden işlem sağlamanız yeterli olacaktır.

Snapchat indiremiyorum hata veriyor yüklenmiyor, snapchat indiremiyorum, snapchat inmiyor, snapchat yüklenmiyor, snapchat yükleyemiyorum, snapchat hata veriyor

  • İnternet bağlantısını kontrol sağladıktan sonra uygulama hala daha inmiyorsa bu durumda cihazın hafızası dolmuştur.
  • Kullanım sağlamadığınız uygulamaları telefonunuzdan kaldırarak gereksiz fotoğraf ve videolarında kaldırımını gerçekleştirebilirsiniz.
  • Bunun haricinde uygulamayı yeniden yükleme sağladığınızda inecektir. Fakat inmiyorsa bu durumda farklı bir sorun yaşıyorsunuzdur. Onunda alt kısımda sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz.

Snapchat inmiyor

Gerçekleştirdiğimiz işlem ayarları sonrasında hala daha problemimiz devam ediyorsa bu durum karşısında veri bağlantıların temizlemesine gideceğiz.

Snapchat indiremiyorum hata veriyor yüklenmiyor, snapchat indiremiyorum, snapchat inmiyor, snapchat yüklenmiyor, snapchat yükleyemiyorum, snapchat hata veriyor

  • Ayarlar için cep telefonunuzdan ”Ayarlar” bölümüne girelim
  • Sonrasında ”Uygulama Yöneticisi” giriş sağlayalım
  • Beraberinde ”Tümü” diyoruz.
  • Gelen ekranda Google Play Store giriş sağlıyoruz.
  • Son olarak verileri sil ikonuna tıklayıp yüklemeyi tekrar deneyelim.
Snapchat hata veriyor

Bazı telefonlar da yapılan tüm bu işlem ayarları sonrasında yükleme işlemleri sırasında hatalar ile karşılaşıldığı bildirilmektedir.

Yükleme yapmama sebebi cihazınız uygulamayı desteklememesidir. Öyleyse bunu nasıl anlayacağınızı da belirtelim. Eğer cihazınız Android 2.2 işletim sisteminin eski versiyonunu taşıyorsa bu durumda uygulamanın yüklenmesini sağlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz