Paylaş

Snapchat hikayem herkese görünmesin. Snapchat uygulamasında paylaştığınız hikayeleri kimlerin görmesini istiyorsanız ayarları birlikte inceleyeceğiz.

Hikaye paylaşımını tanıdığımız uygulamalardan birisi olan snapchat platformunda paylaşılan hikayelerin kimler görebileceğini kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. Şayet bu ayarları yapmadan hikaye paylaşımlarını yayınlamaya başlarsanız herkes yapılan hikaye paylaşımlarınızı görebilir. Sizinle arkadaş olan kişilerin sadece bu paylaşımları görmesini istiyorsanız ilgili ayarları buna göre yapabilirsiniz. Yok eğer birine özel paylaşım sağlamak istiyorsanız yine aynı şekilde bu işlemi gerçekleştirebilmek mümkündür. Snapchat diğer sosyal medya uygulamalarına göre biraz daha farklı platform diyebiliriz. Genel olarak genç kesimin daha çok kullanım gerçekleştirdiği uygulamalardan birisidir. Uygulamaya yeni üye olduysanız bu ayarların hangi alan üzerinden sağlandığını eminim merak ediyorsunuzdur. Merakınızı giderebilmek içinde bizde ilgili aşamaları kontrolünü sağlamış bulunuyoruz.

Snapchat hikayem herkese görünmesin

Snapchat hikayelerimi görenleri ayarlama, snapchat hikayemi herkes görmesin, snapchat hikayemi kimler görebilir, snapchat hikayem herkese çıkmasın, snapchat uygulamasında paylaştığım hikayeyi herkese göstermek istemiyorum, snapchat hikaye görünür ayarları. Yaptığınız bir paylaşımın arkadaşınız olmayan kişilere dahi görünmesi ister istemez bu alanda ilerleyen dönemlerde can sıkıntısına yol açacaktır. Bu durumla karşı karşıya kalmayın diye biz incelemeleri sağlamış bulunuyoruz.

Snapchat hikaye görüntüleme ayarları

Uygulamada hikaye paylaşımını yapmadan önce ilk olarak profil alanına geliyoruz. Profil sekmesine geldikten sonrada üst alanda bulunan ‘’Ayar’’ sekmesine tıklıyoruz. Gelen seçenekler içerisinde ‘’Hikayemi görüntüleyebilir’’ yazısını göreceksiniz.

Snapchat hikayem herkese görünmesin, snapchat hikaye ayarları, snapchat hikayemi herkes görmesin, snapchat hikayem görünmesin, snapchat hikayemi görüntüleyebilirler, snapchat hikayem çıkmasın

  • Buraya giriş yaptıktan sonra ‘’Herkes, Arkadaşlarım, Özel’’ seçenekleri bulunmaktadır. Siz kimlerin görmesini istiyorsanız ilgili ayarları kendi isteğinize bağlı olacak şekilde ayarlamasını sağlayabilirsiniz.
  • Arkadaşlarınızın dahi yaptığınız hikaye paylaşımlarını görmesini istemiyorsanız ‘’Özel’’ seçimini yaparak var olan kişinin ismini yazabilirsiniz.
  • Ama siz eğer snapchat üzerinde popüler birine dönmek istiyorsanız bu alanın herkes olarak seçilmesi sizin için daha bir avantajdır.
  • Fakat gizli bir şekilde açıldıysa ve hikayede paylaşmak istiyorsanız bu alandan özel seçimini sağlayıp ilerlemenizi sağlayabilirsiniz.

Snapchat hikayem herkese görünmesin diyenlere özel hazırladığımız yazı içerisinde takıldığınız ya da sormak istediğiniz yerleri bize yorum alanından belirtebilirsiniz. Snapchat üzerinde hikaye paylaşımı yapmadan bu ayarları bilmenizde fayda bulunmaktadır. İsterseniz snapchat mesaj görüldükten sonra silinmesin yazımızı inceleyebilirsiniz.

Snapchat hikayem herkese görünmesin, snapchat hikaye ayarları, snapchat hikayemi herkes görmesin, snapchat hikayem görünmesin, snapchat hikayemi görüntüleyebilirler, snapchat hikayem çıkmasınSnapchat hikayem herkese görünmesin, snapchat hikaye ayarları, snapchat hikayemi herkes görmesin, snapchat hikayem görünmesin, snapchat hikayemi görüntüleyebilirler, snapchat hikayem çıkmasın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here