Snapchat hikayeleri gözükmüyor gelmiyor ise bu durumun temelinde yatan nedenleri açıklığa kavuşturacağız. Açılmayan hikayeleri artık görebileceksiniz.

Gençlerin hiç çıkmadığı uygulamalardan birisi olan snapchat hesaplarında var olan özellikler kitleyi artırmaktadır. Getirilen yeniliklerle kitlenin daha genişlemesini hedefleyen snapchat hesabında hikaye adımlarında yaşanan sıkıntılar ise an sıkmaya başlamıştır. Kullanıcılar snapchat hesabında takipçilerin hikaye paylaşımlarını göremediklerini dile getirmektedirler. Kimi kullanıcılar ise uygulama yeni oluşundan ötürü takipçilerinin hikayelerinin nerede olduğuna dair bilgilendirmeyi merak etmektedirler. Biz de tüm bu merak edilenlerin incelmesini sağlamış bulunuyoruz. Sizlere snapchat hesabında hikayelerin neden gözükmediğini, neden açılmadığını, neden gelmediğini bunun haricinde arkadaşlarınızın yapmış oldukları hikaye paylaşımlarını nereden göreceğinizi anlatacağız.

Snapchat hikayeleri gözükmüyor gelmiyor

Snapchat hesabımdaki hikayeler nerede?, arkadaşlarımın snapchat üzerinden yapılan hikaye paylaşımları nerede?, snapchat hesabında paylaşımlar hikayeler gözükmüyor, snapchat üzerinde hikaye paylaşanları nasıl görebilirim? Bunların tamamına ilişkin aklınızda var olan soru işaretlerini birlikte ortadan kaldıracağız. Bizim asıl amacımız siz değerli okurlarımızın her türlü platformlarda sorunsuz bir şekilde gezinti sağlamanızdır.

Snapchat hikayeleri açılmıyor

Tüm sosyal medya uygulamaları internet tabanlı olacak şekilde çalışma sağlamaktadır. Yapılan paylaşımları, görsel içerikleri ve videoları görebilmeniz için internet ağına sahip olmanız gereklidir. Tabi bu durumda snapchat uygulaması içinde geçerliliğini korumaktadır. Şimdi önce size takipçilerin hikayesine nereden bakacağınızı buna bağlı olacak şekilde gelmeme sebeplerini sıralayacağız.

Snapchat hikayeleri gözükmüyor gelmiyor, snapchat hikayeleri göremiyorum, snapchat hikaye gözükmüyor, snapchat hikaye açılmıyor, snapchat hikayeleri gelmiyor, snapchat durumları gözükmüyor

  • İlk olarak snapchat hesabına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Uygulamaya giriş sağladıktan sonra ana ekranın sağ alt kısmında bulunan simge paylaşılan hikayelerin beklediğini göstermektedir.
  • Arkadaşlarınızın hikayelerini kontrol edebilmeniz için bu alana bir kere tıklamanız yeterli olacaktır.
  • Sonrasında hikayeler liste şeklinde sıra ile gelecektir.
  • Tüm bu yapılan işlem adımlarında eğer hikayeler açılmıyor, gelmiyor ya da gözükmüyorsa bu durumda yapmanız gerekenleri de konu aldık.
  • İnternet bağlantısını kontrol edelim. Bağlantıyı kontrol ettikten sonra problem devam ediyorsa eğer hala daha hikayeler açılmıyor ise bu durumda karşı taraf hikayeyi aynı anda kaldırmış olabilir.
  • Baktınız olmuyorsa uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayalım.
  • Onun haricinde ”Ayarlar>Uygulamalar>Tümü>Snapchat” hesabına erişim gerçekleştiriyoruz.
  • Buraya giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra ön belleği ya da verileri temizleyelim.

Bu yapılan işlem adımları sonrasında da hala daha sorun devam ediyorsa cihazı fabrika ayarlarına geri gönderebilirsiniz. Tabi yedeklemeyi ve cihazın şarj oranının %70 ‘in üstünde olmasına dikkat edelim.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz